PŚ w Wiśle: gdzie oglądać Puchar Świata w skokach narciarskich? Transmisja, stream online za darmo

PŚ w Wiśle: gdzie oglądać Puchar Świata w skokach narciarskich? Transmisja, stream online za darmo

Już w ten weekend czekają nas olbrzymie emocje, związane z PŚ w Wiśle. Gdzie oglądać Puchar Świata w skokach narciarskich? Która stacja zapewni transmisje telewizyjną, a gdzie dostępny będzie stream online za darmo z konkursu i kwalifikacji? Sprawdź szczegóły w naszym tekście.

Gdzie oglądać konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich? Transmisja konkursu i kwalifikacji

Kolejny sezon prawa do transmitowania Pucharu Świata w skokach narciarskich posiada grupa Eurosport. Jednak wybrane konkursy, w tym PŚ w Wiśle oglądać będzie można także na antenie TVP. Sprawdźmy więc, gdzie oglądać Puchar Świata w Wiśle. Transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich interesuje niemal każego polskiego kibica, bowiem jest to nasz zimowy, sport narodowy, a będący w kapitalnej formie Dawid Kubacki będzie próbował atakować Kryształową Kulę już od samego początku PŚ w skokach 2022/23.

Puchar Świata w Wiśle – transmisja telewizyjna konkursu i kwalifikacji

Ciekawi Cię gdzie oglądać PŚ w skokach narciarskich w Wiśle? Transmisja telewizyjna dostępna będzie na kilku antenach:

  • Konkursy: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1
  • Kwalifikacje: TVP Sport, Eurosport 1

O której skoki w Wiśle? Pierwszy konkurs już w sobotę, 5 listopada o godzinie 16:00. Drugi o tej samej porze w niedzielę, 6 listopada. Kwalifikacje rozpoczną się z kolei w piątek, 4 listopada o godzinie 18:15. Jeżeli chodzi o kwalifikacje do niedzielnego konkursu, to zaplanowano je na niedzielę, 6 lisopadal, godzinę 14:30.

Czy będzie z PŚ w Wiśle stream online za darmo z kwalifikacji i konkursu?

Oczywiście, Puchar Świata w skokach narciarskich transmisja dostępna będzie także w Internecie. Jeżeli chodzi o to, gdzie oglądać PŚ w Wiśle w internecie, to polecamy poniższe źródła:

  • Konkursy: Eurosport Player, sport.tvp.pl, WP Pilot, Canal+ Online

Skoro wiesz już, gdzie oglądać Puchar Świata w skokach narciarskich, transmisja nie powinna stanowić żadnego problemu, gdyż będzie dostępna w wielu otwartych pasmach. Trzymajmy razem kciuki za biało-czerwonych skoczków. Niech Wisła będzie dla nas szczęśliwa!