Rekrutacja do zespołu cheerleaderek Tytanów Lublin

Rekrutacja do zespołu cheerleaderek Tytanów Lublin

W sobotę o 10.00 w Liceum Ogólnokształcącym nr 6 im. Hugona Kołłątaja, przy ul. Adama Mickiewicza odbędzie się nabór do drużyny cheerleaderek Tytanów Lublin – Perełek. U kandydatek sprawdzane będzie przede wszystkim wyczucie rytmu i pozytywne nastawienie.

Najwierniejszymi kibicami Tytanów Lublin są zawsze cheerleaderki , które towarzyszą lubelskim futbolistom w każdym domowym spotkaniu bez względu na pogodę. – Dlatego szukamy dziewczyny zaangażowane, które muszą wiedzieć, że bycie w zespole wiąże się z obowiązkami. Kandydatki muszą być gotowe na różne wyzwania, na przykład na doping podczas deszczu – mówi Maria Antonova, kapitan i choreograf Perełek.

Rekrutacja odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 10.00 w zaprzyjaźnionej szkole Tytanów, Liceum Ogólnokształcącym nr 6 im. Hugona Kołłątaja, przy ul. Adama Mickiewicza. – Ze sobą trzeba przynieść tylko strój do ćwiczeń oraz wodę. Nie wymagamy własnej choreografii. Otwarty trening ma pokazać, które z kandydatek mają wyczucie rytmu i pozytywne nastawienie – tłumaczy Maria Antonova. Podczas rekrutacji wszystkie potencjalne cheerleaderki będą tańczyć przy utworze Decitona.

Perełki są częścią zespołu i nie tylko dopingują drużynę podczas meczu, ale również biorą udział we wszystkich innych akcjach i imprezach klubowych. – Często mają też własne wyjścia, pokazy, czy sesje zdjęciowe – dodaje na koniec menadżerka klubu, Dorota Guzal.