Tytani Lublin oficjalnie podsumowali sezon (Foto)

Tytani Lublin oficjalnie podsumowali sezon (Foto)

Tytani Lublin podsumowali sezon na uroczystej Gali, na której zostały rozdane nagrody dla najlepszych zawodników zarówno drużyny seniorskiej, jak i juniorskiej.

Podczas uroczystej gali Tytanów Lublin zostały wręczone nagrody dla najlepszego zawodnika defensywy, ofensywy, najlepszego debiutanta roku, dla gracza, który zrobił największy postęp, dla ducha drużyny oraz dla najlepszych zawodników zespołu w ogóle. – Przyznawanie nagród oczywiście jest przywilejem. Każda nagroda jest specyficzna. Część z nich przyznawana jest za sprawą całego zespołu, to oni głosują na najbardziej wyróżniających się kolegów (MVP, MVP-O, MVP-D), inne to decyzja trenerów, to oni oceniają postępy zawodników i przyznają tytuły – tłumaczy menadżerka drużyny, Dorota Guzal

Były również podziękowania dla osób, które wspierały klub przez ten sezon. – Podziękowań podczas Gali było mnóstwo, nic oczywiście w tym dziwnego, bo tak wiele osób nas wspiera i nam kibicuje. Podziękowania powędrowały do Sponsorów m.in. SKOK im. Chmielewskiego, Miasto Lublin, ale także do Partnerów m.in. American Corner Lublin, VI LO w Lublinie, Red Rock City. Nie zbrakło też podziękowań w samym klubie – dziękowaliśmy rodzicom, wolontariuszom, działaczom, trenerom, zawodnikom, a także kibicom – kontynuuje menadżerka.

To była już trzecia taka Gala. Co roku bierze w niej coraz więcej osób, co obrazuje tempo z jakim rozwija się lubelski zespół futbolu amerykańskiego. – Mamy coraz to więcej sympatyków i coraz trudniej takie wydarzenie zorganizować by o nikim nie zapomnieć. Jak dotąd staraliśmy się organizować je za zamkniętymi drzwiami przy rodzinnej atmosferze, ale kto wie… może za rok wpuścimy fotografów i dziennikarzy (smiech) – kończy Dorota Guzal.

WSZYSTKIE NAGRODY

SENIORZY

Rookie of the Year, defensywa – Maciej Wójcik

Rookie of the Year, ofensywa – Piotr Graboś

Most improved player – Paweł Piędzia

MVP ofensywy – Bartłomiej Trubaj

MVP defensywy – Kajetan Frąc

MVP – Nathan Lee

Spirit of Titan – dwie nagrody: Jakub Starszuk i Łukasz Rymarz

JUNIORZY

MVP defensywy – Bartosz Nowak

MVP ofensywy – Mateusz Bartyś

MVP – Bartosz Graczyk

Junior Spirit of Titan – dwie nagrody: Kacper Skrzyniarz i Michał Kula

fot. Monika Sidorowska