Sebastian Szymański z kolejną ofertą. Tyle chcą za niego zapłacić!

Sebastian Szymański z kolejną ofertą. Tyle chcą za niego zapłacić!
Icon Sport

Reprezentant Biało-Czerwonych znajduje się w gronie tych polskich piłkarzy, którzy będą najbardziej rozchwytywani w trakcie letniego okienka transferowego. Sebastian Szymański z kolejną ofertą nie powinien więc nikogo dziwić. Tym razem zainteresowanie usługami Polaka wykazała włoska Fiorentina – donosi turecki portal takvim.com.tr.

Praktycznie co kilka dni pojawiają się nowe informacje na temat przyszłości pomocnika Fenerbahce. Ostatnio w mediach mówiono o tym, że aż dziewięć klubów ma mieć reprezentanta naszego kraju na oku. Ta lista nie jest jednak zamknięta, o czym świadczy kolejny zespół, o którym mówi się w kontekście ewentualnego transferu Sebastiana Szymańskiego.

Kolejny klub zainteresowany Sebastianem Szymańskim. Oferuje 12 mln euro

Sebastian Szymański rozgrywa bardzo udany sezon w barwach tureckiego zespołu. Nie zmienia tego nawet to, że od stycznia nie trafił do siatki. Jeśli spojrzymy na całość statystyk, to prezentują się one bardzo okazale. Reprezentant Biało-Czerwonych ma swoim koncie 52 spotkania, w których udało mu się strzelić 12 goli i dołożyć do tego 18 asyst.

Sebastian Szymański z kolejną ofertą to rzecz, o której piszą tureckie media, konkretnie portal takvim.com.tr. Według tych doniesień zainteresowana usługami polskiego pomocnika ma być włoska Fiorentina. Włosi są gotowi zapłacić za reprezentanta Biało-Czerwonych 12 mln euro.

Wydaje się jednak, że ta kwota może nie przekonać Fenerbahce do sprzedaży swojego zawodnika. Wcześniej informowano o tym, że rozpatrywanie ofert ma rozpoczynać się od 20 mln euro. Można spekulować, że najprędzej takie pieniądze na wzmocnienie składu będzie w stanie wydać przedstawiciel Premier League. W mediach dosyć często mówi się o zainteresowaniu ze strony Tottenhamu Hotspur.

Pewnie więcej szczegółów poznamy po zakończeniu tego sezonu lub dopiero po Euro 2024. Na razie Fenerbahce wciąż walczy o mistrzostwo Turcji, jednak to zadanie jawi się już prawie jako misja niemożliwa. Zespół Polaka traci do liderującego Galatasarayu aż 6 punktów na trzy kolejki przed końcem.