Świątek – Liu skrót i wynik meczu 2. rundy Indian Wells 2023

Iga Świątek bardzo pewnie wygrała w drugiej rundzie Indian Wells 2023, tracąc tylko jednego seta w meczu przeciwko Amerykance, Claire Liu. Poniżej zobaczysz Świątek – Liu skrót wideo.

Skrót meczu Świątek – Liu 2:0 (6:0, 6:1)

Oto najlepsze akcje meczu 2. rundy Indian Wells 2023, Świątek – Liu. Wynik? 6:0, 6:1 dla Polki. Liderka światowego rankingu potrzebowała jedynie 1 godziny i 6 minut, żeby poradzić sobie z niżej notowaną rywalką.

To był fenomenalny pokaz siły na otwarcie Indian Wells 2023, podczas którego  Iga Świątek broni wywalczonego w zeszłym roku tytułu. Można zażartować, że grała tylko jedna z pań, bowiem Claire Liu momentami przyglądała się, jak Iga kapitalnie porusza się po korcie i zagrywa piłki. W takiej dyspozycji Iga Świątek potwierdziła, że jest faworytką Indian Wells 2023.

Warto dodać, że Świątek wygrała już szóstego w tym sezonie gema do zera. FENOMENALNE. Wcześniej tej “przyjemności” doświadczyły Bucsa, Collins, Kudiermietowa, Pegula, Samsonowa, a teraz Liu. Naprawdę, warto obejrzeć powyższy Świątek – Liu skrót meczu wideo, gdyż Iga kilka razy skończyła akcje w taki sposób, że aż szło przecierać oczy z niedowierzania.

Świątek - Liu skrót wideo

Wiemy już, kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz. W trzeciej rundzie Indian Wells 2023 Polka zmierzy się z Biancą Andreescu. Ten mecz w poniedziałek, 13 marca 2023 roku, o nieznanej jeszcze godzinie. Szczegółowe informacje na bieżąco będziemy publikować na naszej stronie.