Świątek – Sabalenka transmisja tv, online – gdzie oglądać na żywo?

Świątek – Sabalenka transmisja tv, online – gdzie oglądać na żywo?
Icon Sport

Z meczu Świątek – Sabalenka transmisja na żywo dostępna jest zarówno w tv, jak i online. Na jakim kanale i gdzie oglądać mecz Świątek – Sabalenka online za darmo? 

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecz Świątek – Sabalenka? Transmisja online

Aktualizacja: mecz został przerwany i zostanie wznowiony 5 listopada 2023 roku (niedziela) nie przed godziną 22:30 czasu polskiego.

Iga Świątek i Aryna Sabalenka powalczą o finał WTA Finals 2023. To także mecz o fotel liderki rankingu. Zasiądzie na nim Iga, jeżeli wygra cały turniej lub pozostanie Aryna, jeżeli to się nie stanie. W związku z tym mecz budzi spore zainteresowanie, a zwłaszcza to, gdzie oglądać Świątek – Sabalenka. Transmisja online za darmo pojawi się w STS. To legalny bukmacher, który pozwala oglądać mecz na komputerze lub na telefonie komórkowym zarejestrowanym użytkownikom. Możesz skorzystać z poniższego linku, aby założyć konto w 30 sekund bez większych formalności.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mecz Świątek – Sabalenka kiedy? Spotkanie zaplanowano na 5 listopada, około 00:30 w nocy czasu polskiego, bezpośrednio po zakończeniu wcześniejszego półfinału, w którym zagrają Jessica Pegula i Coco Gauff.

Naturalnie, transmisja online Świątek – Sabalenka to nie jedyna opcja, żeby oglądać mecz 1/2 finału turnieju WTA Finals w Cancun. Spotkanie Igi Świątek na żywo obejrzysz także tradycyjnie – na telewizorze.

Gdzie oglądać Świątek – Sabalenka? Transmisja tv

Na jakim kanale mecz Świątek – Sabalenka? Transmisja na żywo w telewizji dostępna będzie na antenie Canal+ Sport. Abonenci tej platformy mogą skorzystać także z oglądania meczu na Canal+ Online. Jeżeli jednak nie masz dostępu do C+, możesz skorzystać z polecanej przez nas we wstępie tekstu darmowej transmisji online.