Żużel. Patryk Dudek chce wrócić do Zielonej Góry. Oto jego wypowiedź

Żużel. Patryk Dudek chce wrócić do Zielonej Góry. Oto jego wypowiedź
Icon Sport

KS Apator Toruń już zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądał skład tej drużyny w następnym sezonie. Na razie nie wszystkie karty zostały odkryte. Wedle wypowiedzi udzielonej w mediach, Patryk Dudek chce wrócić do Zielonej Góry. Czy to oznacza, że niebawem przygoda polskiego żużlowca z toruńskim zespołem się zakończy?

Władze KS Apatora Toruń zakasały rękawy i chciały jak najszybciej zamknąć kwestię składu na sezon żużlowy 2025. Klub zdążył już dogadać się w sprawie dalszej współpracy z Robertem Lambertem i Emilem Sajfutdinowem. Istnieje również szansa na to, że w Toruniu nadal jeździł będzie Wiktor Lampart, ale jeśli by do tego doszło, to on zająłby miejsce dla zawodnika U-24.

Powrót Patryka Dudka do Zielonej Góry? Istnieje taka szansa!

W przypadku wyżej wymienionych żużlowców kwestia ich przyszłości jest zdecydowanie jaśniejsza niż w kontekście Patryka Dudka. “WP SportoweFakty” podały, że polski żużlowiec zastanawia się nad swoją przyszłością i ostateczną decyzję ma podjąć na podstawie wyników, które uzyska w tym sezonie.

Coś może być na rzeczy, ponieważ głos w rozmowie z mediami Żużlowej Reprezentacji Polski zabrał sam zainteresowany. “Kontrakt mi się kończy w Toruniu w tym roku i nie wiem, co przyniesie sezon. Może będzie zainteresowanie z Zielonej Góry, może z innych klubów, więc zobaczymy. Teraz trudno odpowiedzieć na to pytanie. Plan jest taki, że chcę wrócić do Zielonej Góry. Kiedy? To jest kolejne pytanie, na które nie umiem odpowiedzieć” – stwierdził.

Patryk Dudek to wychowanek zielonogórskiego klubu. Odszedł z niego w 2021 roku, kiedy to Falubaz spadł z Ekstraligi do 1. Ligi i to właśnie wtedy przeniósł się do KS Apatora Toruń. Nie miał jeszcze okazji wystąpić przeciwko swojemu byłemu zespołowi. Szansa ku temu nadarzy się 11 sierpnia, gdy obie drużyny się ze sobą zmierzą w końcówce rundy zasadniczej.