Rezerwy Azotów zamierzają walczyć o wygraną w grupie

Rezerwy Azotów zamierzają walczyć o wygraną w grupie

Piłkarze ręczni Azotów II Puławy mają już za sobą pierwszy ligowy mecz. W nim podopieczni Zbigniewa Markuszewskiego przegrali z Pabiksem Pabianice 25:27. 

Wystąpiliśmy w tym spotkaniu w bardzo rezerwowym składzie,z kontry nie zagraliśmy tak, jak powinniśmy. Mimo braków w składzie uczciwie zakładaliśmy, że ten mecz wygramy, więc wynik jest dla nas porażką – mówi trener drużyny, Zbigniew Markuszewski.

Szczypiorniści z Puław w rozgrywkach ligowych zmierzą się z: KKS-em Włókniarz Konstantynów, UMKS-em Orlęta Zwoleń, UKS-em Olimpia Biała Podlaska, MKS-em Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, Hutchinson Anilana Łódź i AZS-em UMCS Lublin. – Oprócz naszego zespołu faworytem jest przede wszystkim Anilana Łódź – zaznacza opiekun Azotów II.

W przedsezonowych sparingach puławianie sprawdzili się na tle ekip z I ligi. – Okres przygotowawczy można uznać za udany. Dwukrotnie pokonywaliśmy zespoły grające klasę wyżej niż my. Wykonaliśmy solidną pracę trenując na hali dwa razy dziennie. Celujemy w pierwsze miejsce – kończy coach zespołu.

SPARINGI AZOTÓW II PUŁAWY PRZED SEZONEM 2018/2019

Azoty II Puławy – Spójnia Gdynia 28:35
Azoty II Puławy – Sambor Tczew 38:33
Azoty II Puławy – Padwa Zamość 33:29

KADRA AZOTÓW II PUŁAWY NA SEZON 2018/2019

Bramkarze: Emil Wiejak, Dominik Janicki, Wojciech Borucki

Rozgrywający: Kacper Adamczuk, Jakub Bielawski, Mateusz Flot, Hubert Kamiński, Miłosz Napora, Piotr Pezda, Karol Przychodzeń, Kacper Smaga

Skrzydłowi: Jędrzej Batyra, Piotr Jarosiewicz, Kamil Konieczny, Jakub Kosiak, Kacper Mchawrab, Kamil Śliwiński

Obrotowi: Kacper Baranowski, Kuba Malinowski, Kacper Wiącek.

fot. Azoty II Puławy (archiwum)