300 złotych za celny strzał Roberta Lewandowskiego!

300 złotych za celny strzał Roberta Lewandowskiego!
Icon Sport

ODBIERZ BONUS

300 złotych bonusu za celny strzał Roberta Lewandowskiego w rewanżowym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów, FC Barcelona – PSG. Z takiej oferty możesz skorzystać u legalnego bukmachera Superbet. W tekście poznasz wszelkie szczegóły oraz dowiesz się jak odebrać ten bonus.

300 złotych bonusu za celny strzał Lewandowskiego od Superbet

Poniżej opisałem jak aktywujesz bonus 300 zł za celny strzał Roberta Lewandowskiego w meczu FC Barcelona – PSG w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

  1. Zarejestruj się w Superbet, wykorzystując do tego kod promocyjny LUBSUPER.
  2. Potwierdź zgody marketingowe – sms oraz e-mail.
  3. Wpłać 50 złotych albo więcej.
  4. Postaw za 2 złote albo więcej zakład na celny strzał Roberta Lewandowskiego.
  5. Spełniasz warunki, trafiasz i dostajesz 300 złotych bonusu.

ODBIERZ BONUS

Robert Lewandowski zanotował kapitalny mecz przeciwko PSG w Parku Książąt. Nie pokazują tego statystyki, gdyż kapitan reprezentacji Polski nie zdobył gola ani nie zanotował też asysty. Miał jednak ogromny wkład w pierwsze trafienie dla Barcelony i był zamieszany w niemalże każdą groźną akcję Dumy Katalonii. Widać, że forma Roberta Lewandowskiego zwyżkuje i w stolicy Katalonii spodziewają się kolejnego dobrego meczu w wykonaniu Polaka.

Wydaje się więc pewniakiem, że Robert Lewandowski odda przynajmniej jeden celny strzał na bramkę strzeżoną przez Donnarummę. “Lewy” oddaje ponad jedną celną próbę na każdy mecz trwającej edycji Ligi Mistrzów.