Athletic Bilbao – FC Barcelona: bonus 300 zł za gola

Athletic Bilbao - FC Barcelona bonus 300 zł za gola

ODBIERZ BONUS

FC Barcelona poszuka trzeciego ligowego zwycięstwa z rzędu. Podopieczni Xaviego zagrają z Athletic Bilbao, a interesujący bonus o wartości 300 złotych na ten mecz przyszykował bukmacher STS. Sprawdź szczegóły.

Bonus STS – 300 zł za gola FC Barcelony przeciwko Athletic Bilbao

Żeby bonus został przyznany, przede wszystkim wymagana jest rejestracja z kodem promocyjnym STS: STSMAX. Oprócz tego gracz, który założy, musi spełnić kilka wymagań bukmachera. Oto kompletna lista:

  1. Zarejestruj się z kodem STSMAX
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać na konto minimum 50 zł
  4. Postaw zakład SOLO lub AKO, zawierający typ na gola FC Barcelony przeciwko Athletic Bilbao
  5. Minimalna stawka to 2 zł

Jeżeli postawiłeś taki zakład, a FC Barcelona strzeli gola, to na Twoim koncie pojawi się wygrana z kuponu oraz extra bonus o wartości 300 złotych. Promocja ta łączy się z zakładem bez ryzyka. To oznacza, że nawet jeżeli nie trafisz kuponu, otrzymasz zwrot stawki swojego pierwszego zakładu do maksymalnie 100 złotych.

Na zakończenie tekstu warto przypomnieć, że FC Barcelona strzeliła bramkę w ponad dwudziestu meczach z rzędu w ramach La Ligi. Wielce prawdopodobne jest, że sztuka ta podopiecznym Xaviego uda się również w Bilbao. Kto wie, czy nie trafi nawet Robert Lewandowski, który uczynił to w poprzednim meczu przeciwko Baskom.