Bayern Monachium – Real Madryt bonus 300 zł za bramkę

Bayern Monachium – Real Madryt bonus 300 zł za bramkę

ODBIERZ BONUS

300 zł za bramkę w meczu Bayern – Real w półfinale Ligi Mistrzów możesz zgarnąć w serwisie bukmacherskim Fortuna. Oferta dotyczy nowych graczy, a jej szczegóły sprawdzisz poniżej.

300 zł za bramkę w meczu Bayern Monachium – Real Madryt

Fortuna przygotowała 300 zł bonusu za trafiony zakład na drużynę, która strzeli gola w meczu Bayern – Real. Oto jak aktywujesz tę ofertę:

  1. Zarejestruj konto stałe z naszym kodem promocyjnym.
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe – chociażby jedną sms lub e-mail.
  3. Wpłać na grę przynajmniej 30 złotych.
  4. Postaw za minimum 2 złote zakład pojedynczy na gola Bayernu Monachium lub Realu Madryt.
  5. Jeśli trafisz, otrzymasz bonus 300 złotych w ciągu  maksymalnie 96 godzin, licząc od momentu rozliczenia Twojego zakładu.

Jeżeli interesuję Cię nie tylko na mecz Bayern Monachium – Real Madryt bonus, to musisz wiedzieć, że Fortuna posiada także ciekawą ofertę powitalną. Opiewa ona na 335 zł. To 3x zakład bez ryzyka po 100 zł każdy, 20 zł bez depozytu, 10 zł freebetu od 1. wpłaty oraz 5 zł za udostępnienie kuponu w Strefie Typera.

ODBIERZ BONUS

Bayern Monachium i Real Madryt powinny zagwarantować świetne widowisko. Obie ekipy prezentują futbol na tak, który jest nastawiony na ofensywę. Bayern strzela średnio powyżej 1,5 gola a Real powyżej 2 bramki na mecz w obecnej edycji Champions League. Jak zatem widać, warto skorzystać z promocji u bukmachera Fortuna.