Bonus 300 zł na finał Pucharu Polski (Pogoń – Wisła)

Bonus 300 zł na finał Pucharu Polski (Pogoń – Wisła)

ODBIERZ BONUS

Fortuna, bo o tym bukmacherze mowa, proponuje bonus 300 zł za zwycięzcę meczu Pogoń Szczecin – Wisła Kraków. To finał Pucharu Polski. Szczegóły oferty opisane zostały w tekście.

300 zł za zwycięzcę finału Pucharu Polski (Pogoń Szczecin – Wisła Kraków)

Zacznę od tego jak odebrać bonus 300 zł za wytypowanie zwycięzcy finału Pucharu Polski, pomiędzy Pogonią Szczecin a Wisłą Kraków. Oto instrukcja:

  1. Dokonaj rejestracji w Fortunie z przycisku widocznego w tekście
  2. Zaakceptuj co najmniej jedną zgodę marketingową
  3. Wpłać na grę co najmniej 30 zł
  4. Postaw za co najmniej 2 zł zakład na zwycięstwo Pogoni Szczecin lub Wisły Kraków w finale Pucharu Polski

W przypadku trafienia zakładu i oczywiście spełnienia powyżej opisanych warunków, w ciągu maksymalnie 96 godzin od rozliczenia kuponu otrzymasz 300 zł w środkach bonusowych.

ODBIERZ BONUS

Fortuna posiada również dla graczy, rejestrujących się z powyższego linka 335 złotych w bonusach powitalnych. Jednym z nich jest 20 złotych darmowego zakładu bez depozytu!

Jeżeli chodzi o finał Pucharu Polski, to zdecydowanym faworytem meczu w oczach tego bukmachera jest Pogoń Szczecin. Nie można się dziwić, gdyż to zespół który walczy o czołowe lokaty w PKO BP Ekstraklasie. Wisła Kraków występuje zaś w Fortuna 1 Lidze, gdzie jest blisko załapania się do baraży i walki o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Nie ma co ukrywać, że dla obu zespołów wygranie Pucharu Polski będzie ogromnym sukcesem.