Bonus 300 zł za wygrany zakład na 1/8 finału Ligi Mistrzów

Bonus 300 zł za wygrany zakład na 1/8 finału Ligi Mistrzów

Kolejny interesujący bonus przygotował bukmacher Superbet. To bonus 300 zł za wygrany zakład 1×2 na dowolny mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów. Sprawdź jak skorzystać.

ODBIERZ BONUS

300 zł bonusu za wygrany zakład na 1/8 finału Ligi Mistrzów

Oferta dotyczy użytkowników, którzy nie posiadają zarejestrowanego konta w Superbet. Można je założyć z kodem LUBSUPER i otrzymać aż do 3755 złotych w pakiecie powitalnym.

Oprócz tego bukmacher wymaga potwierdzenia zgód marketingowych, wpłaty minimum 50 złotych na pierwszy depozyt oraz postawienia pierwszego zakładu o stawce minimum 2 złote. Musi się na nim znaleźć typ 1×2 (wygrana gospodarza, remis, wygrana gościa) na dowolny mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Jeżeli regulaminowy zakład zostanie rozliczony jako wygrany, Twoje konto bonusowe zostanie uzupełnione kwotą 300 złotych. Środki możesz rozdysponować jak chcesz, ale przed dokonaniem wypłaty, będą one objęte trzykrotnym obrotem – min. kurs kuponu 1.91, min. kurs składowy 1.40.

W promocji biorą udział wszystkie mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów, a na jedno z ciekawszych spotkań zapowiadana jest konfrontacja FC Barcelony z SSC Napoli. Możesz jednak wybrać w Superbet także jeden z pozostałych siedmiu pojedynków w tej fazie Champions League. Życzymy powodzenia!