Lech – Legia. Kurs 150.00 na zwycięzcę niedzielnego hitu

Lech – Legia. Kurs 150.00 na zwycięzcę niedzielnego hitu
Icon Sport

ODBIERZ BONUS

300 złotych bonusu możesz otrzymać od STS, jeżeli trafisz zakład na zwycięzcę meczu Lech – Legia. Kurs 150.00 dotyczy typerów, którzy zarejestrują się z powyższego przycisku bądź z kodem promocyjnym STSMAX.

Lech Poznań – Legia Warszawa kurs 150.00 od STS na zwycięzcę meczu

Jak skorzystać z kursu 150.00 na zwycięzcę meczu Lech Poznań – Legia Warszawa? Zapoznaj się z instrukcją krok po kroku:

  1. Rejestracja konta gracza z wykorzystaniem kodu promocyjnego STSMAX
  2. Potwierdzenie zgód na kontakty marketingowe
  3. Dokonanie pierwszej wpłaty w kwocie minimum 50 złotych (może być więcej)
  4. Postawienie pierwszego kuponu pojedynczego lub akumulowanego, zawierającego zakład na zwycięstwo Lecha Poznań lub Legii Warszawa
  5. Stawka kuponu to minimum 2 złote
  6. Trafiony zakład będzie oznaczał przyznanie bonusu o wartości 250 złotych

Promocja wiąże się ponadto z zakładem bez ryzyka, a więc nawet, jeżeli nie trafisz zakładu na mecz Lech – Legia, możesz otrzymać zwrot stawki kuponu aż do 100 złotych. STS ma też dla osób, które zarejestrują się z kodem promocyjnym, 660 złotych w pozostałych bonusach powitalnych. 600 zł to suma bonusów od trzech pierwszych depozytów a 60 zł extra premia za zadania.

ODBIERZ BONUS

Kibice pytają kto wygra mecz Lech Poznań – Legia Warszawa. Stawka, mimo tego, że oba zespoły nie mają już szans na tytuł mistrzowski, jest naprawdę ogromna. W grę wchodzi bowiem kwalifikacja do europejskich pucharów, a ta może uratować sezon zarówno “Kolejorzowi” jak i “Wojskowym”. Emocji na pewno nie zabraknie, a kibice liczą, że nie będzie brakowało również goli, jak miało to miejsce w ostatnim pojedynku Lecha z Legią.