PSG – FC Barcelona: 200 złotych bonusu za gola w meczu

PSG – FC Barcelona: 200 złotych bonusu za gola w meczu

ODBIERZ BONUS

200 złotych bonusu za gola w meczu PSG – FC Barcelona. Z takiej oferty można skorzystać w serwisie bukmacherskim STS. Zobacz jak.

200 złotych za wytypowanie drużyny z golem w meczu PSG – FC Barcelona

Oferta skierowana jest do nowych graczy. Wymagana jest rejestracja z kodem STSMAX. Następnie konieczna jest akceptacja zgód marketingowych i wpłata o wartości min. 50 zł. Ostatni etap skorzystania z promocji to wysłanie zakładu pojedynczego lub akumulowanego z typem na gola PSG lub Barcelony. Trafisz = otrzymasz 200 złotych bonusu. Bonus będzie objęty dwukrotnym obrotem na kuponach z kursem 1.91. Do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane zakłady.

  • Rejestracja z kodem STSMAX
  • Wyrażenie zgód marketingowych
  • Wpłata min 50 zł
  • Pierwszy zakład (min. 2 zł) z typem na gola PSG lub FC Barcelony
  • Wygrana = bonus 200 złotych

Wskazana promocja łączy się z zakładem bez ryzyka. Co to oznacza? Ano tyle, że nawet jeśli nie trafisz typu, to możesz otrzymać zwrot stawki do 100 złotych. STS przygotował także inne bonusy za kod promocyjny STSMAX, a łączna wartość pakietu powitalnego opiewa na kwotę 760 złotych.

Mecz PSG – FC Barcelona to starcie w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Polscy kibice i typerzy są ciekawi jak Robert Lewandowski poradzi sobie w Parku Książąt. Czy Duma Katalonii wypracuje zaliczkę, a może w rewanżu będzie musiała odrabiać straty? Odpowiedź poznamy już w środę.