Real – Barcelona. Bonus 400 zł za wytypowanie zwycięzcy

Real - Barcelona kurs STS

ODBIERZ BONUS

W STS możesz postawić zakład na zwycięzcę meczu Real – Barcelona. Bonus 400 zł otrzymasz jeżeli trafisz swój typ. W tekście omawiam wszelkie szczegóły.

Real – Barcelona. Bonus 400 zł za wytypowanie zwycięzcy El Clasico

W niedzielę rozegrane zostanie kolejne El Clasico, a mecz jest gwarancją świetnych emocji. Jeżeli chcesz postawić zakłady, sprawdź propozycję STS na starcie Real – Barcelona. Bonus 400 zł możesz otrzymać, jeżeli postawisz zakład na zwycięzcę i go trafisz. Oto niezbędne kroki do aktywowania promocji:

  1. Rejestracja z przycisku “odbierz bonus” w tekście lub podanie kodu promocyjnego STSMAX w formularzu.
  2. Akceptacja zgód marketingowych.
  3. Wpłata minimum 50 złotych.
  4. Postawienie zakładu przedmeczowego za 2 złote z typem na zwycięzcę meczu Real Madryt – FC Barcelona (może to być kupon SOLO lub AKO).
  5. W przypadku trafienie typu, oprócz wygranej po kursie, otrzymasz 400 złotych w środkach bonusowych.

ODBIERZ BONUS

Wskazana powyżej promocja na mecz Real Madryt – FC Barcelona łączy się z zakładem bez ryzyka do 100 złotych. Po rejestracji konta w STS Możesz postawić pierwszy zakład bez ryzyka i otrzymać zwrot do 100 złotych w przypadku przegranej.

Mecz Królewskich z Blaugraną zostanie rozegrany już w niedzielę. Faworytem jest Real, który wygrał także dwie poprzednie bezpośrednie konfrontacje i w tym sezonie gra nie tylko atrakcyjniej, ale przede wszystkim skuteczniej od Barcelony. El Clasico rządzi się jednak swoimi prawami i kibice mogą spodziewać się dużych emocji.