Kiedy mecz Polska – Estonia? O której godzinie?

Kiedy mecz Polska – Estonia? O której godzinie?
fot. Icon Sport

Najwyższa pora na półfinał baraży o wyjazd na mistrzostwa Europy 2024. Reprezentacja Polski zagra w tym spotkaniu z Estończykami. Kiedy dojdzie do konfrontacji z udziałem podopiecznych Michała Probierza?

Kiedy mecz Polska – Estonia w barażach Euro 2024?

Polska – Estonia kiedy? Ten pojedynek odbędzie się już 21 marca (czwartek). Początek rywalizacji zaplanowano natomiast na godzinę 20:45. Mecz odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Emocji na pewno nie zabraknie!

Superbet bonus Polska - Estonia

ODBIERZ BONUS

Awansować do finału baraży Euro 2024

Już wiesz Polska – Estonia kiedy. W tym miejscu warto jeszcze odnotować, że cel na starcie z Estończykami jest jeden – wygrać. I to obojętnie w jakim stylu. Chyba nikt nie wyobraża sobie, by Polska mogła okazać się słabsza od takiego przeciwnika, jakim jest Estonia.

To oczywiście teoria. W praktyce bowiem polscy piłkarze zdążyli już udowodnić, że niekiedy nie potrafią poradzić sobie z dużo słabszymi przeciwnikami. Tym razem jednak stawka jest naprawdę wysoka. Jeden błąd może sprawić, że nie pojedziemy na mistrzostwa do Niemiec.

Przed konfrontacją z Estończykami trener Michał Probierz podkreślał, że w trakcie meczu na PGE Narodowym kluczowa będzie skuteczność.

Do pierwszego meczu z Estonią na pewno nie będzie możliwości zbyt wielu treningów. Zobaczymy, jak piłkarze będą się czuć. Jeśli chodzi o skład, to nagle nie zmienimy całego ustawienia. Chcemy doskonalić to, co już mamy. Najważniejsze, abyśmy byli skuteczni – mówił selekcjoner na konferencji prasowej.

Wygrany starcia Polska – Estonia awansuje do finału baraży, który wyłoni uczestnika mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. W tym meczu zagrają również Walijczycy lub Finowie.

Cóż, trzeba zrobić swoje i uzyskać przepustkę do wspomnianego starcia finałowego. Pojedynek Polska – Estonia będzie można oglądać na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Nie zabraknie też transmisji internetowej. Stream dostępny będzie na sport.tvp.pl. Poza tym pojedynek obejrzysz w aplikacji mobilnej TVP Sport – można z niej korzystać na urządzeniach mobilnych oraz telewizorach.

Warto wspomnieć o tym, że mecz Polska – Estonia skomentują Mateusz Borek oraz Robert Podoliński.