Kiedy mecz Wyspy Owcze – Polska? (Eliminacje Euro 2024)

Kiedy mecz Wyspy Owcze – Polska? (Eliminacje Euro 2024)
fot. Icon Sport

Przed reprezentacją Polski kolejna odsłona walki o awans na Euro 2024. Tym razem Biało-Czerwoni zagrają z Wyspami Owczymi. Kiedy mecz Wyspy Owcze – Polska i o której godzinie? Przedstawiamy kluczowe informacje.

Wyspy Owcze – Polska – kiedy i o której godzinie mecz?

Do tej pory reprezentacja Polski mocno przeciętnie spisywała się w eliminacjach do mistrzostw Europy 2024. Polskim piłkarzom szło na tyle słabo, że PZPN postanowił uderzyć pięścią w stół. Zwolniony został trener Fernando Santos, który nie przyniósł polskiej kadrze tego, na co wiele osób tak bardzo liczyło.

Bonus Polska - Wyspy Owcze

ODBIERZ BONUS

W miejsce portugalskiego selekcjonera zatrudniony został Michał Probierz. Przed nim na pewno bardzo trudne zadanie. Obecnie reprezentacja Polski zajmuje bowiem czwarte miejsce w tabeli grupy E. Póki co nasi piłkarze dwukrotnie wygrywali, a trzy razy notowali porażki.

Mecz Wyspy Owcze – Polska kiedy dojdzie do skutku? To spotkanie zostało przewidziane na 12 października 2023 roku. Początek rywalizacji zaplanowano natomiast na godzinę 20:45. W ciemno można zakładać, że emocji nie zabraknie. Faworytem jest oczywiście reprezentacja Polski. Każdy inny wynik niż pewny triumf nad Wyspami Owczymi byłby wręcz potężną sensacją.

Kiedy mecz z Wyspami Owczymi?

Wspomnieliśmy już, kiedy mecz Wyspy Owcze – Polska. Spotkanie odbędzie się 12 października 2023 roku.

Dla polskich piłkarzy to oczywiście drugi mecz z Farerami w trakcie trwających eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Polacy po raz ostatni z tym zespołem grali 7 września 2023 roku – wówczas triumfowali 2:0. Oba gole zdobył natomiast Robert Lewandowski. Tym razem w kadrze Polski go zabraknie.

Lewandowski pauzuje ze względu na kontuzję. 12 października 2023 roku okaże się więc, jak kadra będzie się spisywać bez Roberta na pokładzie. To niewątpliwie niezwykle ciekawie zapowiadający się sprawdzian.