Polska – Rumunia gdzie oglądać? Transmisja i stream online

polska-rumunia-gdzie-ogladac
fot. Icon Sport

Przed hokejową reprezentacją naszego kraju jedno z najważniejszych spotkań na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Sprawdźcie Polska – Rumunia gdzie oglądać, gdyż starcie to może na długo zapaść w pamięci wszystkich fanów w Polsce.

Gdzie oglądać Polska – Rumunia? Transmisja

Każdy posiadacz odbiornika radiowo-telewizyjnego musi być świadomy tego, że z meczu Polska – Rumunia transmisja będzie dostępna na antenach stacji TVP Sport. Jej początek zaplanowano na godz. 13:30 w dniu 5 maja bieżącego roku.

Gdzie obejrzeć Polska – Rumunia? Stream online

Czy z pojedynku Polska – Rumunia stream za free będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych losem naszych hokejowych Orłów? Na całe szczęście tak. Oprócz relacji za pośrednictwem aplikacji TVP Sport oraz strony sport.tvp.pl dostęp do przekazu na żywo z tego spotkania będą mieli także klienci bukmachera STS. Oczywiście, jeśli dysponują odpowiednią ilością środków na koncie, bądź też stosunkowo niedawno zawarli kupon.

O krok od elity

Polski hokej przez ostatnie dziesięciolecia przeżywał mnóstwo wzlotów i upadków. Więcej było oczywiście tych drugich, ale bywały też momenty naprawdę piękne. Od czasów upadku komunizmu (1989r.) byliśmy zaliczani do tzw. Elity zaledwie dwukrotnie. W roku 1992 na dokładnie jeden turniej oraz niespełna dziesięć lat później na okres pomiędzy 2001 a 2002 rokiem. Nadchodząca szansa na awans będzie więc pierwszą od przeszło 20 lat!

Kondycję hokeja w Polsce śmiało można byłoby opisać mnóstwem niecenzuralnych epitetów. W krajowym związku od lat zasiadają osoby niezbyt kompetentne, dlatego tym większy szacunek dla naszych reprezentantów, że poczynają sobie w podobnych warunkach tak znakomicie.

Jesteśmy zdania, że nawet osoby, które nie miały w swoim dotychczasowym życiu sposobności śledzenia rozgrywek hokejowych powinny dowiedzieć się Polska – Rumunia gdzie oglądać, a następnie poświęcić choć chwilę na obejrzenie Polaków w akcji. Taka okazja może się bowiem zbyt szybko nie powtórzyć.