GKM Grudziądz – Stal Gorzów typy, przegląd meczu i transmisja

To już czwarta kolejka zmagań w ramach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej – PGE Ekstraligi 2022. Szalenie ciekawie może być 29 kwietnia w Grudziądzu!

Wyborne typy na spotkanie ZOOleszcz GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów (29.04.2022)

Grudziądzanie tym razem podejmą ekipę z Gorzowa Wielkopolskiego – kto wygra? Prezentujemy atrakcyjne GKM Grudziądz – Stal Gorzów typy.

Zanosi się na zacięte widowisko

Będzie się działo, oj będzie się działo w Grudziądzu! Te dwie ekipy zbudowały ciekawe zestawienia, co powinno znaleźć odzwierciedlenie na torze. Spoglądając na GKM Grudziądz – Stal Gorzów typy, warto mieć również na uwadze dotychczasowe wyniki tych dwóch ekip.

GKM Grudziądz - Stal Gorzów

Moje Bermudy Stal Gorzów rozpoczęła sezon od porażki u siebie z Motorem Lublin. Następnie gorzowianie zremisowali na wyjeździe z Fogo Unią Leszno (45:45), a później okazali się lepsi od For Nature Solutions Apatora Toruń (47:43).

ZOOleszcz GKM Grudziądz wszedł w sezon z przytupem, wygrywając na torze w Ostrowie Wielkopolskim 55:35. Później grudziądzanie pokazali klasę, pokonując u siebie aktualnego mistrza Polski Spartę Wrocław 49:41. W trzeciej kolejce PGE Ekstraligi GKM przegrał z kolei w Lublinie 33:57.

Szczególnie na swoim torze grudziądzanie wydają się być solidną ekipą, w związku z czym przewidujemy, że zdołają uporać się z Moje Bermudy Stalą Gorzów. GKM już meczem ze Spartą udowodnił swoją moc. Nie zakładamy jednak zbyt pokaźnego triumfu grudziądzkich żużlowców. Wątpliwe, by wygrali więcej niż czteroma punktami. To będzie zacięte starcie.

GKM Grudziądz – Stal Gorzów składy. Kto pojedzie w tym meczu?

Mecz GKM Grudziądz – Stal Gorzów z pewnością dostarczy widzom wielu, wielu emocji. Składy obu ekip wyglądają interesująco, co zwiastuje kapitalne ściganie. Grudziądzanie zamierzają zastosować zastępstwo zawodnika z tytułu zawieszenia Wadima Tarasienki. Doszło do tego w obliczu ataku Federacji Rosyjskiej na Ukrainę.

Gdy spojrzymy na GKM Grudziądz – Stal Gorzów składy awizowane, od razu rzucają się w oko takie nazwiska jak Zmarzlik, Vaculik, Pawlicki czy Pedersen. To uznane marki w polskim speedwayu, które powinny zagwarantować widowisko przez wielkie “w”.

Moje Bermudy Stal Gorzów
1. Szymon Woźniak
2. Anders Thomsen
3. Martin Vaculik
4. Patrick Hansen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Mateusz Bartkowiak
7. Jakub Stojanowski

ZOOleszcz GKM Grudziądz
9. Przemysław Pawlicki
10. Krzysztof Kasprzak
11. Frederik Jakobsen
12. Zastępstwo zawodnika
13. Nicki Pedersen
14. Kacper Łobodziński
15. Kacper Pludra

GKM Grudziądz – Stal Gorzów transmisja. Gdzie można będzie obejrzeć spotkanie?

Pojedynek GKM-u Grudziądz ze Stalą Gorzów został przewidziany na 29 kwietnia. Początek rywalizacji na owalu w Grudziądzu o godzinie 20:30.

Wiadomo już, gdzie prowadzona będzie GKM Grudziądz – Stal Gorzów transmisja. Zobaczysz ją na Eleven Sports 1 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie najlepsze GKM Grudziądz – Stal Gorzów kursy?

Warto przeanalizować oferty bukmacherów, ale i informacje zamieszczone w tym tekście.

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Trudno jednoznacznie wskazać faworyta, choć przewidujemy, że punkty zostaną w Grudziądzu.

Zobacz też typy na mecz Apatora z Motorem.

0 0 votes
Article Rating