Motor Lublin – Apator Toruń typy, transmisja i analiza

Zmagania w ramach PGE Ekstraligi 2022 znajdują się już w zaawansowanej fazie. Przed nami kolejne spotkanie ekipy, która w tym sezonie rozdaje karty. Przygotowaliśmy dla was atrakcyjne Motor Lublin – Apator Toruń typy.

Świetne typy bukmacherskie na pojedynek Motor Lublin – For Nature Solutions Apator Toruń (3.07.2022)

Przed konfrontacją w Lublinie uważnie przeanalizowaliśmy Motor Lublin – Apator Toruń kursy. Na co warto zwrócić uwagę? Nasze przewidywania prezentujemy poniżej.

Motor Lublin potwierdzi klasę?

Motor Lublin w sezonie 2022 prezentuje się wręcz fenomenalnie. Ta ekipa otwiera zestawienie PGE Ekstraligi, mając na swoim koncie 22 punkty. “Koziołki” aż dziewięciokrotnie wygrywały, a raz podzieliły się punktami z przeciwnikami. Motor nie przegrał ani jednego spotkania, co chyba mówi samo za siebie i doskonale świadczy o sile tego zespołu.

Motor Lublin - Apator Toruń typy

For Nature Solutions Apator Toruń miewał w tym sezonie wzloty i upadki. Aktualnie ta ekipa znajduje się w tabeli na trzeciej lokacie. Zgromadziła 12 punktów, notując przy tym pięć zwycięstw i pięć porażek. Z pewnością torunianie nie są wygodnym przeciwnikiem dla innych ekip.

Oba zespoły borykają się z pewnymi problemami. Już od początku sezonu, ze względu na rosyjską inwazję na Ukrainę, Motor nie może korzystać z usług Grigorija Łaguty, a Apator stracił Emila Sajfutdinowa. Na dodatek ostatnio z problemami zdrowotnymi zmaga się Mikkel Michelsen, solidny punkt Motoru.

Mimo to uważamy, że Motor, który wygrał w pierwszym meczu w Toruniu 48:42, jest również faworytem najbliższego starcia. Nasze Motor Lublin – Apator Toruń typy argumentujemy tym, że lublinianie pojadą u siebie, a poza tym po prostu są mocni. Wydaje się, że zrobią wszystko, by podtrzymać status niepokonanych.

Mocne uderzenie gospodarze wyprowadzić powinni już na początku spotkania. Zakładamy, że juniorzy Motoru znów pokażą klasę i w drugim biegu wygrają 5:1.

Motor Lublin – Apator Toruń składy. Na kogo stawiają sztaby szkoleniowe?

Sztaby tych dwóch zespołów przedstawiły już Motor Lublin – Apator Toruń składy awizowane. Kto pojedzie w tym spotkaniu? Rzućmy okiem na poniższe zestawienia:

For Nature Solutions Apator Toruń
1. Paweł Przedpełski
2. Patryk Dudek
3. Robert Lambert
4. Jack Holder
5. zastępstwo zawodnika
6. Krzysztof Lewandowski
7. Denis Zieliński

Motor Lublin
9. Jarosław Hampel
10. Fraser Bowes
11. Maksym Drabik
12. zastępstwo zawodnika
13. Mikkel Michelsen
14. Mateusz Cierniak
15. Wiktor Lampart

Motor Lublin – Apator Toruń transmisja. Gdzie oglądać spotkanie?

Mecz Motoru Lublin z For Nature Solutions Apatorem Toruń zaplanowano na 3 lipca. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30.

Gdzie dostępna będzie Motor Lublin – Apator Toruń transmisja? To spotkanie obejrzysz na platformie Canal+ online, ale i w TV – na Canal+ Sport 5.

FAQ

  • Gdzie transmisja z meczu Motor – Apator?

Transmisja dostępna będzie w telewizji – na Canal+ Sport 5, a także na platformie Canal+ online.

  • Gdzie znajdziesz świetne typy na mecz Motor Lublin – Apator Toruń?

Zostały one zaprezentowane w naszym tekście – warto się z nimi zapoznać!

Sprawdź typy na mecz Startu z Wybrzeżem.