Sparta Wrocław – Motor Lublin typy, transmisja i przegląd meczu

Przed nami rewanżowy hit w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi. Aktualny Drużynowy Mistrz Polski Betard Sparta Wrocław zmierzy się na domowym owalu z Motorem Lublin. 

Kapitalne typy na mecz Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin (12.06.2022)

Przed hitem PGE Ekstraligi przygotowaliśmy wspaniałe Sparta Wrocław – Motor Lublin typy. Przewidujemy, że w tym spotkaniu zwycięstwo zanotuje zespół gospodarzy.

Wygrana Sparty Wrocław?

Motor Lublin w bieżącym sezonie sprawuje się kapitalnie. Do tej pory wicemistrz Polski odnotował komplet siedmiu zwycięstw. Lepiej być zatem nie mogło. Z takim dorobkiem Motor znajduje się oczywiście na fotelu lidera ekstraligowej tabeli.

Sparta Wrocław - Motor Lublin

Betard Sparta Wrocław tak mocna nie jest. Na pewno wpływa na to fakt, że wrocławianie przed sezonem stracili Artioma Łagutę. Podobnie jak inni Rosjanie, został on zawieszony ze względu na wojnę w Ukrainie. Sparta aktualnie w tabeli jest szósta. Póki co trzykrotnie wygrała i czterokrotnie przegrywała.

Ustalając Sparta Wrocław – Motor Lublin typy, na uwadze mamy to, że do pierwszej konfrontacji tych dwóch ekip w sezonie 2022 doszło 5 czerwca. Wówczas wygrał Motor Lublin, ale Betard Sparta Wrocław mocno się postawiła. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 50:40. Prym wśród gospodarzy wiódł Mikkel Michelsen, który odnotował komplet 18 punktów. Po przeciwnej stronie barykady świetnie pojechał Maciej Janowski (17+1).

Jak będzie tym razem? Przeczuwamy, że wrocławianie udanie zrewanżują się za porażkę w Lublinie. Może punktu bonusowego nie zdołają zgarnąć, ale powinni wygrać. Wydaje się, że jeśli Motor gdzieś ma przegrać w sezonie zasadniczym, to właśnie może się to stać na terenie mistrza Polski.

Warto też rzucić okiem na Sparta Wrocław – Motor Lublin kursy na drugi wyścig. Lepszą formację młodzieżową ma ekipa z Lublina. Przewidujemy, że to właśnie Mateusz Cierniak i Wiktor Lampart wygrają wyścig juniorski 5:1 lub 4:2.

Sparta Wrocław – Motor Lublin składy. Znamy awizowane zestawienia

Z pewnością wielu kibiców będzie śledzić hit PGE Ekstraligi pomiędzy Spartą i Motorem. W jakich zestawieniach przystąpią do tego starcia obie ekipy? Poniżej można zobaczyć Sparta Wrocław – Motor Lublin składy awizowane.

Betard Sparta Wrocław
9. Gleb Czugunow
10. Mateusz Panicz
11. Tai Woffinden
12. zastępstwo zawodnika
13. Maciej Janowski
14. Michał Curzytek
15. Bartłomiej Kowalski

Motor Lublin 
1. Mikkel Michelsen
2. Fraser Bowes
3. Jarosław Hampel
4. Maksym Drabik
5. zastępstwo zawodnika
6. Wiktor Lampart
7. Mateusz Cierniak

Sparta Wrocław – Motor Lublin transmisja. Gdzie obejrzeć to spotkanie w TV?

Starcie Sparty Wrocław z Motorem Lublin zostało zaplanowane na 12 czerwca. Początek rywalizacji o godzinie 19:15. Będzie to pojedynek w ramach 8. kolejki PGE Ekstraligi.

Gdzie pojawi się Sparta Wrocław – Motor Lublin transmisja? Mecz będziesz mógł obejrzeć zarówno na Canal+ Sport 5, jak i za pośrednictwem platformy Canal+ online.

FAQ

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz Motor – Sparta?

Wygrał Motor 50:40.

  • Gdzie transmisja ze spotkania Sparta – Motor?

Na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

0 0 votes
Article Rating