Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów typy, transmisja i analiza

Siódmą kolejkę PGE Ekstraligi rozpocznie mecz w Gorzowie Wielkopolskim. Przed tym pojedynkiem prezentujemy atrakcyjne Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów typy.

Kapitalne typy na mecz Moje Bermudy Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów (3.06.2022)

Analizując Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów kursy trzeba mieć na uwadze fakt, że to spotkanie ma wyraźnego faworyta. Jest nim oczywiście ekipa gospodarzy.

Stal Gorzów zdemoluje beniaminka?

Szykując Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów typy, uważnie przyjrzeliśmy się tabeli PGE Ekstraligi. To zestawienie nie kłamie i wymownie pokazuje, jaki potencjał drzemie w obu tych ekipach.

stal gorzów - arged malesa ostrów

Już przed sezonem było jasne, że Arged Malesa Ostrów stanie przed niezwykle trudnym zadaniem. Rzeczywistość to potwierdza. Ostrowianie zaliczyli bolesne zderzenie z PGE Ekstraligą i obecnie zajmują w tabeli ostatnie miejsce. Przegrali wszystkie dotychczasowe spotkania, w związku z czym nadal są kandydatem numer 1 do spadku.

Zdecydowanie lepiej wiedzie się ekipie Moje Bermudy Stali Gorzów. Gorzowianie dotychczas zapisali w swoim dorobku 6 punktów. Na ten rezultat złożyły się trzy zwycięstwa i trzy porażki. Stal w ligowej tabeli zajmuje miejsce trzecie.

W zeszłej kolejce gorzowianie postawili twarde warunki ekipie z Wrocławia. Finalnie Betard Sparta triumfowała 46:44. Arged Malesa Ostrów ma natomiast za sobą wyraźną porażkę z Motorem Lublin. W tym spotkaniu padł wynik 35:55.

Przewidujemy, że tym razem ostrowianie się nie przełamią i znów będą musieli uznać wyższość drużyny przeciwnej, która ma zdecydowanie większy potencjał, a na dodatek pojedzie na domowym torze. Stawiamy na to, że Stal bez większego kłopotu rozprawi się z beniaminkiem PGE Ekstraligi.  Naszym zdaniem gospodarze wygrają przynajmniej różnicą 20 punktów.

Liderem miejscowej Stali powinien być Bartosz Zmarzlik. Aktualny wicemistrz świata od początku sezonu jest w świetnej dyspozycji, a kapitalnie sprawuje się przede wszystkim na owalu w Gorzowie Wlkp. Uważamy, że tym razem wykręci przynajmniej 13 “oczek”.

Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów składy. Jakie zestawienia awizowały obie ekipy?

Znamy już Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów składy awizowane. Takie zestawienia zostały zgłoszone przez sztaby szkoleniowe tych dwóch drużyn:

Moje Bermudy Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Anders Thomsen
11. Martin Vaculik
12. Patrick Hansen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Oskar Hurysz
15. Mateusz Bartkowiak

Arged Malesa Ostrów:
1. Oliver Berntzon
2. Tomasz Gapiński
3. Grzegorz Walasek
4. Matias Nielsen
5. Chris Holder
6. Jakub Krawczyk
7. Sebastian Szostak

Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów transmisja. Czy będzie przekaz live?

Pojedynek otwierający 7. kolejkę PGE Ekstraligi przewidziano na 3 czerwca. Początek zmagań został zaplanowany na godzinę 18:00. Sędzią będzie Piotr Lis.

A gdzie pojawi się Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów transmisja? Mecz obejrzysz na Eleven Sports 1 i na Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie transmisja z meczu w Gorzowie Wlkp.?

Na Eleven Sports 1 i na Canal+ online.

  • Kto jest faworytem?

Zdecydowany faworyt to Stal Gorzów.

Zobacz też typy na mecz Startu z Polonią.

0 0 votes
Article Rating