Stal Gorzów – GKM Grudziądz typy, transmisja i analiza

Pora dokończyć 11. kolejkę PGE Ekstraligi. Zaległy mecz tej rundy czeka nas w Gorzowie Wielkopolskim. Specjalnie dla was przygotowaliśmy kapitalne Stal Gorzów – GKM Grudziądz typy, które bez wątpienia mogą się sprawdzić.

Atrakcyjne typy bukmacherskie na spotkanie Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOleszcz GKM Grudziądz (8.07.2022)

To spotkanie powinno zakończyć się zwycięstwem gospodarzy. Niskie Stal Gorzów – GKM Grudziądz kursy na triumf miejscowych nikogo nie powinny dziwić, bo mają oni większy potencjał niż grudziądzanie.

Zmarzlik znów poprowadzi Stal po triumf?

Zanim uargumentujemy Stal Gorzów – GKM Grudziądz typy, pochylmy się nad aktualną sytuacją w tabeli PGE Ekstraligi. Trzecim zespołem tego zestawienia jest obecnie Moje Bermudy Stal Gorzów. Ta ekipa zapisała na swoim koncie 14 punktów. Na taki dorobek złożyło się sześć zwycięstw, a także cztery porażki.

Stal Gorzów - GKM Grudziądz typy

ZOOleszcz GKM Grudziądz w zestawieniu najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej zajmuje siódmą lokatę. Na koncie tego zespołu widnieje dziewięć punktów. Grudziądzanie czterokrotnie zwyciężali, a ponadto sześć razy musieli uznawać wyższość drużyn przeciwnych.

W pierwszym meczu tych dwóch ekip górą była Stal. Gorzowianie triumfowali w Grudziądzu 51:39. Nie spodziewamy się, by tym razem GKM miał wygrać. Tym bardziej, że ta drużyna jest osłabiona m.in. brakiem Nickiego Pedersena. Kontuzja doświadczonego Duńczyka na pewno drastycznie obniżyła siłę rażenia GKM-u.

Zdecydowanie stawiamy na zwycięstwo Stali Gorzów. Tej ekipie w odniesieniu dobrego wyniku powinna pomóc nie tylko lepsza sytuacja kadrowa, ale i znajomość domowego toru. W ciemno można zakładać, że prym wśród gorzowian po raz kolejny w tym sezonie wieść będzie Bartosz Zmarzlik, aktualny lider cyklu Speedway Grand Prix.

Zakładamy jednak, że cenne punkty dorzuci również Szymon Woźniak. Uważamy, że zapisze on na swoim koncie przynajmniej 11 punktów. Ten zawodnik zazwyczaj dobrze czuje się na gorzowskim torze, co tym razem powinien potwierdzić.

Warto wspomnieć, że pierwotnie ten pojedynek miał odbyć się w dniu 1 lipca. Niestety, wówczas na przeszkodzie stanęły warunki atmosferyczne. Choć tor był zakryty, to pogoda nie pozwoliła na odjechanie meczu. Zalany był między innymi park maszyn. Podjęto decyzję, że lepiej będzie znaleźć nowy termin dla tego widowiska.

Stal Gorzów – GKM Grudziądz składy. Kto pojedzie w tym spotkaniu?

Z odpowiednim wyprzedzeniem zgłoszone zostały Stal Gorzów – GKM Grudziądz składy awizowane. Jak się one prezentują? Zestawienia obu ekip można przeanalizować poniżej.

ZOOleszcz GKM Grudziądz 
1. Krzysztof Kasprzak
2. Kacper Warduliński
3. Frederik Jakobsen
4. Przemysław Pawlicki
5. zastępstwo zawodnika
6. Kacper Pludra
7. Kacper Łobodziński

Moje Bermudy Stal Gorzów
9. Szymon Woźniak
10. Anders Thomsen
11. Martin Vaculik
12. Patrick Hansen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Oskar Hurysz
15. Oskar Paluch

Stal Gorzów – GKM Grudziądz transmisja. Gdzie, kiedy i o której oglądać ten mecz?

Pojedynek Stali Gorzów z GKM-em Grudziądz przewidziany został na 8 lipca. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:30. Będzie to już drugie podejście do odjechania tego spotkania – w pierwotnym terminie na przeszkodzie stanęły niestety warunki atmosferyczne – deszcz. Sędzią tego pojedynku będzie Krzysztof Meyze, a komisarzem – Tomasz Walczak.

Gdzie dostępna będzie Stal Gorzów – GKM Grudziądz transmisja? Znajdziesz ją na Eleven Sports 1, a także na Canal+ online.

FAQ

  • Kto sędzią meczu Stal – GKM?

Funkcję arbitra sprawować będzie Krzysztof Meyze.

  • Gdzie najlepsze typy na mecz Stal Gorzów – GKM Grudziądz?

Zostały one zamieszczone w naszym tekście.

Zobacz też świetne typy na mecz Polonii z Orłem.