Stal Gorzów – Sparta Wrocław typy, transmisja i kursy

Już 19 czerwca odbędzie się niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi. Chodzi o starcie na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim. Przed tym pojedynkiem przygotowaliśmy kapitalne Stal Gorzów – Sparta Wrocław typy.

Atrakcyjne typy na mecz Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław (19.06.2022)

Analizujesz Stal Gorzów – Sparta Wrocław kursy? Jeżeli potrzebujesz pomocy, to koniecznie zapoznaj się z naszymi typami na to spotkanie – prezentujemy je poniżej.

Stal wygra po ciężkim boju?

Zanosi się na to, że mecz w Gorzowie Wielkopolskim będzie naprawdę zacięty i emocjonujący. Nie zakładamy raczej spacerku gospodarzy. Betard Sparta Wrocław powinna się mocno postawić, ale wątpliwe, że zwycięży.

Stal Gorzów - Sparta Wrocław typy

Dotychczasowe wyniki przemawiają na korzyść Moje Bermudy Stali Gorzów. Ten zespół jest aktualnie trzecią siłą najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Na koncie ma jedenaście punktów. Póki co gorzowianie wywalczyli pięć zwycięstw i trzykrotnie przegrywali swoje spotkania.

Betard Sparta Wrocław w zestawieniu PGE Ekstraligi zajmuje szóste miejsce. Póki co uzbierała siedem “oczek”. Trzykrotnie wrocławianie wygrywali, raz podzielili się punktami, a ponadto cztery razy musieli uznawać wyższość przeciwników.

W poprzednim meczu w sezonie 2022 Stal Gorzów szalenie mocno postawiła się Sparcie Wrocław. Wrocławianie co prawda wygrali u siebie, ale tylko 46:44.

Tym razem stawiamy na wygraną gospodarzy. Skąd właśnie takie Stal Gorzów – Sparta Wrocław typy? Za gospodarzami z pewnością przemawia atut własnego toru, ale i mocniejszy skład. Bartosz Zmarzlik powinien poprowadzić ten zespół po wygraną. Oczywiście szalenie istotne będzie też wsparcie takich zawodników jak Martin Vaculik czy Anders Thomsen.

Nie bez znaczenia będzie postawa Szymona Woźniaka. To solidny ekstrakligowiec. Uważamy, że w tym spotkaniu wykorzysta znajomość gorzowskiej nawierzchni i zapisze na swoim koncie dwucyfrowy wynik. 10 punktów przy nazwisku Woźniaka to minimum!

Stal Gorzów – Sparta Wrocław  składy awizowane – sprawdź poniżej

W jakich zestawieniach do tego pojedynku przystąpią obie ekipy? Tak prezentują się Stal Gorzów – Sparta Wrocław składy awizowane:

Betard Sparta Wrocław:
1. Gleb Czugunow
2. Daniel Bewley
3. Tai Woffinden
4. Zastępstwo zawodnika
5. Maciej Janowski
6. Bartłomiej Kowalski
7. Michał Curzytek

Moje Bermudy Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Anders Thomsen
11. Martin Vaculik
12. Patrick Hansen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Oskar Hurysz
15. Oskar Paluch

Stal Gorzów – Sparta Wrocław transmisja. Oto najważniejsze informacje

Pojedynek Moje Bermudy Stali Gorzów z Betard Spartą Wrocław przewidziano na 19 czerwca 2022 roku. Początek zaplanowany został na godzinę 16:30.

Gdzie prowadzona będzie Stal Gorzów – Sparta Wrocław transmisja? Będzie można ją oglądać między innymi na Canal+ Sport 5. Jeżeli ktoś woli śledzić zmagania żużlowe przez internet, to powinien skorzystać z Canal+ online.

FAQ

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz Stali i Sparty?

We Wrocławiu Sparta wygrała 46:44.

  • Gdzie transmisja ze Stal – Sparta?

Na Canal+ Sport 5 i Canal + online.

0 0 votes
Article Rating