Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów typy, transmisja i zapowiedź

To już 10. kolejka rywalizacji w ramach PGE Ekstraligi, a więc najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Tym razem na tapet bierzemy Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów typy. Zanosi się na fenomenalne widowisko!

Atrakcyjne typy na mecz zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów (26.06.2022)

Przewidujemy, że to będzie naprawdę ciekawy mecz. Obie drużyny dysponują sporym potencjałem. Na jakie typy postawić, analizując Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów kursy? Oto nasze wskazówki.

Włókniarz przełknie gorycz porażki?

Przygotowując Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów typy zerknęliśmy oczywiście na sytuację w tabeli PGE Ekstraligi. “Lwy” obecnie są w niej czwarte. Póki co zapisały na swoim koncie 10 punktów, notując cztery zwycięstwa i pięciokrotnie przegrywając.

Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów typy

A jak radzi sobie Moje Bermudy Stal Gorzów? Ta ekipa to wicelider ligowego zestawienia. Gorzowianie mają w dorobku 14 “oczek”. Sześciokrotnie wychodzili zwycięsko z pojedynków w ramach PGE Ekstraligi 2022. Do tego doszły trzy porażki. Stal jest dość wymagającym rywalem praktycznie dla każdego przeciwnika.

Pierwszy pojedynek tych dwóch ekip w sezonie 2022 dostarczył wielu emocji. Wówczas Włókniarz Częstochowa postawił się Stali Gorzów, ale ostatecznie przegrał 40:50. W szeregach zwycięskiej ekipy najlepiej pojechał Bartosz Zmarzli (15 punktów). Po stronie pokonanych wyróżnił się Leon Madsen (12).

A jak będzie tym razem? Przeczuwamy, że Stal podwyższy swój dorobek w sezonie 2022, dokładając do niego kolejne zwycięstwo. Gorzowianie mają ciekawe zestawienie. Liderem tej ekipy jest Bartosz Zmarzlik, który nie spuszcza z tonu. Możliwe, że to właśnie on poprowadzi Stal do triumfu na częstochowskim owalu.

Liderem gospodarzy po raz kolejny powinien być Leon Madsen. Duńczyk też nie zwalnia i jest bez wątpienia ważnym ogniwem zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa. Tym razem powinien zapisać na swoim koncie co najmniej 11 punktów. Ale czy to wystarczy, by “Lwy” wygrały? Uważamy, że nie. Madseonowi może zabraknąć odpowiedniego wsparcia ze strony zespołowych kolegów.

Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów składy. Sprawdź zestawienia obu drużyn

Jakie Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów składy zostały awizowane przez przedstawicieli obu tych drużyn? Można je przeanalizować poniżej.

Moje Bermudy Stal Gorzów:
1. Szymon Woźniak
2. Anders Thomsen
3. Martin Vaculik
4. Patrick Hansen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Oskar Paluch
7. Oskar Hurysz

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa:
9. Leon Madsen
10. Bartosz Smektała
11. Kacper Woryna
12. Jonas Jeppesen
13. Fredrik Lindgren
14. Mateusz Świdnicki
15. Jakub Miśkowiak

Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów transmisja. Gdzie obejrzeć mecz 10. kolejki PGE Ekstraligi?

Starcie zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa z Moje Bermudy Stalą Gorzów zaplanowano na 26 czerwca. Początek rywalizacji o godz. 19:15.

Gdzie dostępna będzie Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów transmisja? Na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie typy na mecz w Częstochowie?

Najlepsze typy zawarte zostały w naszym tekście – warto je sprawdzić.

  • Gdzie transmisja z meczu Włókniarz – Stal?

Przekaz live dostępny będzie na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

0 0 votes
Article Rating