Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno typy i zapowiedź

Na 8 kwietnia zaplanowano ciekawie zapowiadający się pojedynek w Częstochowie.

Świetne typy na mecz Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno (8.04.2022)

W związku z tym przygotowaliśmy dla was atrakcyjne Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno typy.

Gospodarze faworytem

Za faworyta spotkania zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno uznać należy gospodarzy. Na papierze ich skład wygląda lepiej, aniżeli gości z Leszna. Silnymi ogniwami Włókniarza powinni być między innymi Leon Madsen, Fredrik Lindgren czy Kacper Woryna.

Oczywiście w zespole z Wielkopolski też nie brakuje ciekawych nazwisk. W szeregach tej ekipy możemy przecież znaleźć takich zawodników jak Jason Doyle, Janusz Kołodziej czy też Piotr Pawlicki. „Byki” powinny być wymagającym przeciwnikiem.

Mimo wszystko uważamy, że to spotkanie zakończy się zwycięstwem Włókniarza Częstochowa. Ta ekipa solidnie prezentuje się na papierze, ale i nieźle wypadała w przedsezonowych sparingach. To sprawia, że nasze Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno typy mają sens.

Przewidujemy ponadto, że gospodarze zwyciężą to spotkanie co najmniej dziesięcioma punktami. Powinien im w tym pomóc domowy owal. Atut własnej nawierzchni to w żużlu niezwykle istotna sprawa, o czym przekonywaliśmy się już niejednokrotnie.

Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno składy. Tak mają jechać

Znamy już Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno składy na mecz, który zaplanowano na 8 kwietnia. Początek rywalizacji już o godzinie 18:00. Zawody sędziować będzie Michał Sasień, a funkcję komisarza toru sprawować będzie Jacek Krzyżaniak.

Godnym uwagi jest bez wątpienia to, jak w obu przypadkach obsadzone są formacje juniorskie. Młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa są zdecydowanie bardziej doświadczeni, co powinno być niemałym atutem miejscowej ekipy podczas meczu 1. kolejki PGE Ekstraligi. Warto mieć to na uwadze, analizując Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno kursy.

Dużą niewiadomą jest postawa Jaimona Lidseya i Davida Bellego. Przed sezonem nie spisywali się źle, ale wiadomo, że PGE Ekstraliga to zupełnie co innego, niż mecze sparingowe. Od tych dwóch zawodników może sporo zależeć. Jeżeli chodzi o częstochowski team, to znak zapytania można postawić przy nazwisku Jonasa Jeppesena. W zeszłym sezonie miewał on wzloty i upadki.

Fogo Unia Leszno

 1. Jason Doyle
 2. Janusz Kołodziej
 3. David Bellego
 4. Jaimon Lidsey
 5. Piotr Pawlicki
 6. Hubert Jabłoński
 7. Antoni Mencel

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa

 1. Leon Madsen
 2. Bartosz Smektała
 3. Kacper Woryna
 4. Jonas Jeppesen
 5. Fredrik Lindgren
 6. Mateusz Świdnicki
 7. Jakub Miśkowiak

Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno transmisja. Gdzie oglądać?

Mecz, do którego dojdzie na częstochowskim stadionie, oczywiście będzie transmitowany. Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno transmisja dostępna będzie na kanale Eleven Sports 1. Można go oglądać również w internecie – choćby za pośrednictwem platformy WP Pilot.

Zawody rozpoczną się 8 kwietnia o godz. 18:00. Z pewnością wielu kibiców będzie je śledzić z wypiekami na twarzach.

FAQ

 • Kiedy mecz Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno?

8 kwietnia o godzinie 18:00.

 • Kto jest faworytem?

Włókniarz Częstochowa.

Zobacz też typy na mecz Stali z Motorem.

0 0 votes
Article Rating