Polska – Rumunia mecz dzisiaj, kiedy, o której grają Polki na MŚ piłkarek ręcznych 2023?

Polska – Rumunia mecz dzisiaj, kiedy, o której grają Polki na MŚ piłkarek ręcznych 2023?
fot. Icon Sport

Już za kilka chwil powinien wybrzmieć pierwszy gwizdek spotkania Polska – Rumunia. Kiedy dokładnie powinna rozpocząć się ta rywalizacja? Szczegóły poniżej.

Kiedy grają Polki z Rumunkami? O której mecz dzisiaj na MŚ piłkarek ręcznych 2023?

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet 2023 dla Biało-czerwonych dobiegają już końca. Polska – Rumunia mecz dzisiaj będzie ostatnim akcentem na największej imprezie rangi międzynarodowej w tegorocznym kalendarzu. Każdy kibic “szczypiorniaka” w Polsce powinien poświęcić kilkadziesiąt minut, by podziękować podopiecznym Arne Senstada za walkę. Początek starcia zaplanowano na godz. 18:00. Transmisja oczywiście za pośrednictwem platformy Viaplay.

Pożegnanie z klasą

O zajęciu trzeciej lokaty w grupie za kilka miesięcy prawdopodobnie nikt nie będzie pamiętał, ale w zbudowaniu pewności siebie na kolejne turnieje takie miejsce na pewno wydanie pomoże.

Norweski szkoleniowiec pracuje z naszą kadrą kobiet już od 2019 roku, a więc prawdopodobnie zna te dziewczyny i ich charaktery jak nikt inny. Miejmy nadzieję, że uda mu się do nich trafić, a pożegnanie z mistrzostwami będzie tym samym godne. Tak jak przystało na waleczną ekipę, jaką bez wątpienia są Biało-czerwone.