Polska – Rumunia transmisja. Gdzie oglądać MŚ piłkarek ręcznych 2023?

Polska – Rumunia transmisja. Gdzie oglądać MŚ piłkarek ręcznych 2023?
fot,Icon Sport

Podopieczne Arne Senstada żegnają się właśnie z MŚ. Sprawdźcie, gdzie będzie dostępna z meczu Polska – Rumunia transmisja i czy będzie ją można śledzić za darmo.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać Polska – Rumunia? Transmisja online za darmo

Strona internetowa bądź aplikacja mobilna firmy Betclic to jedno z tych miejsc, w których dostępna będzie relacja z pożegnalnej potyczki Biało-czerwonych na tegorocznym mundialu.

Oglądaj tutaj

Bukmacher daje możliwość śledzenia przebiegu tej rywalizacji wszystkim swoim aktywnym graczom. Co należy zrobić, by uzyskać taki status? Betclic wymaga rejestracji konta, wpłacenia depozytu i zawarcia zakładu. Wtedy użytkownik może obserwować całe mistrzostwa przez kolejne 24 godziny bez absolutnie żadnych ograniczeń.

Znacie już jedną z części odpowiedzi na pytanie Polska – Rumunia gdzie oglądać? Co z kolejną? O tym w kolejnym akapicie.

Gdzie oglądać Polska – Rumunia? Transmisja MŚ piłkarek ręcznych 2023

Platforma streamingowa Viaplay posiada wyłączne prawa do relacjonowania kilku bardzo prestiżowych rozgrywek oraz różnej maści turniejów międzynarodowych. Mowa tu chociażby o Premier League, Bundeslidze, Lidze Europy, Lidze Konferencji Europy, a także wyścigach Formuły 1.

Norweski potentat nabył też prawa do transmitowania trwających MŚ. Jeśli mimo odpadnięcia z nich Biało-czerwonych nadal chcielibyście śledzić przebieg zmagań, to musicie liczyć się z wydatkiem rzędu 40 PLN za podstawowy pakiet sportowy oraz 55 PLN za ten nieco bardziej rozszerzony.