Polska – Serbia transmisja. Gdzie oglądać MŚ piłkarek ręcznych 2023?

Polska – Serbia transmisja. Gdzie oglądać MŚ piłkarek ręcznych 2023?
fot. Icon Sport

Wbrew pozorom ze spotkania Polska – Serbia transmisja wzbudza dość spore zainteresowanie. Sprawdźmy więc, gdzie będzie można śledzić jej przebieg i czy taka transmisja będzie całkowicie darmowa.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Polska – Serbia? Transmisja online za darmo

Pierwszym z pojedynków drugiej rundy MŚ będzie mecz Polska – Serbia. Gdzie oglądać jak radzą sobie Biało-czerwone? Jedną z opcji jest specjalna relacja na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej bukmachera STS.

OGLĄDAJ TUTAJ

Podmiot ten wymaga od zainteresowanego wyłącznie posiadania aktywnego statusu konta gracza. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że użytkownik musi zawrzeć przynajmniej jeden zakład na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

Gdzie oglądać Polska – Serbia? Transmisja MŚ piłkarek ręcznych 2023

Jak zwykle do dyspozycji widzów będzie także transmisja na platformie Viaplay. Norweski dystrybutor posiada wyłączne prawa do relacjonowania MŚ, dlatego też każde ze starć z udziałem podopiecznych Arne Senstada można śledzić właśnie za pośrednictwem płatnego streamingu w Viaplay.

Koszt miesięcznej subskrypcji z pakietem sportowym rozpoczyna się już od 40 PLN. “Full” opcja to już koszt 55 PLN. Wykupienie drugiego pakietu wiąże się z możliwością oglądania m.in. rozgrywek angielskiej oraz niemieckiej ekstraklasy w piłce nożnej, a także wyścigów Formuły 1.