Polska – Serbia mecz dzisiaj, kiedy, o której grają Polki na MŚ piłkarek ręcznych 2023?

Polska – Serbia mecz dzisiaj, kiedy, o której grają Polki na MŚ piłkarek ręcznych 2023?
fot,Icon Sport

Pierwszym spotkaniem kolejnej fazy MŚ w piłce ręcznej będzie starcie Polska – Serbia. Kiedy wybrzmi pierwszy gwizdek tego pojedynku? Szczegóły poniżej.

Kiedy grają Polki z Serbią? O której mecz dzisiaj na MŚ piłkarek ręcznych 2023?

Polska – Serbia mecz dzisiaj powinien rozpocząć się około godz. 15:30. Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet wchodzą już w następną rundę, a więc z dnia na dzień spotkania będą miały coraz większą wagę. Wykonanie pierwszego ważnego kroku jeszcze przed Biało-czerwonymi. Oby wszystko skończyło się szczęśliwie.

Nabranie sił

Inauguracyjne starcie w grupie trzeciej to okazja do dobrego wejścia w dalszą jakże istotną część MŚ w piłce ręcznej kobiet. Wobec perspektywy gry z piekielnie silnymi Dunkami i nieobliczalną reprezentacją Rumunii wygrana musi być celem numer jeden dla Arne Senstada i jego podopiecznych.

Mundial to zdecydowanie najważniejsza z imprez w całym kalendarzu gier, a więc o jakimkolwiek odpuszczaniu absolutnie nie ma mowy. Dla nas kibiców oznacza to mniej więcej tyle, że z parkietu w Herning będą lecieć przysłowiowe iskry.

W boju z Niemkami Polki popełniły mnóstwo błędów, ale Dagmara Nocuń i jej reprezentacyjne koleżanki twierdzą, że wszystko na temat tego spotkania zostało już powiedziane, a one same wyciągnęły odpowiednie wnioski. Czy tak jest w rzeczywistości? O tym przekonamy się już za kilka godzin.