Polska – Wyspy Owcze transmisja. Gdzie oglądać mecz ME w piłce ręcznej 2024?

Polska – Wyspy Owcze transmisja. Gdzie oglądać mecz ME w piłce ręcznej 2024?
fot. Icon Sport

Obowiązkowym punktem popołudnia każdego polskiego kibica w najbliższy poniedziałek będzie ze spotkania Polska – Wyspy Owcze transmisja. Sprawdźmy, gdzie będzie można ją śledzić w internecie oraz TV.

Gdzie oglądać mecz Polska – Wyspy Owcze? Transmisja online

Każda wielka międzynarodowa impreza to dla bukmacherów wymarzona okazja do pozyskania nowych klientów. Strategia firmy Superbet, dzięki której za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji możliwe jest śledzenie przebiegu ME w piłce ręcznej, nie powinna tym samym raczej nikogo dziwić.

OGLĄDAJ TUTAJ

Wicelider polskiego rynku zakładów wzajemnych udostępnia relacje właściwie za darmo. Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2024 obejrzą w całości wszyscy Ci, którzy posiadają aktywne konto gracza. Brzmi nieźle, prawda?

Polska – Wyspy Owcze – gdzie oglądać mecz w telewizji?

Co ze spotkaniem Polska – Wyspy Owcze? Gdzie oglądać tę potyczkę w telewizji? Piłka ręczna od pewnego czasu to przysłowiowy konik Grupy Discovery. To właśnie na jednym z kanałów należących do tego konsorcjum będzie można śledzić pożegnalną potyczkę z czempionatem w wykonaniu podopiecznych Marcina Lijewskiego. Mowa tu konkretnie o stacji Eurosport 1.