Telekom Veszprem – Industria Kielce gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Telekom Veszprem – Industria Kielce gdzie oglądać? Transmisja i stream online
fot. Icon Sport

W 1/4 finału Ligi Mistrzów dojdzie do konfrontacji Telekom Veszprem – Barlinek Industria Kielce. Spotkanie czeka nas już 11 maja. Czy wiesz, Telekom Veszprem – Industria Kielce gdzie oglądać? Jeżeli nie, to przeczytaj uważnie ten tekst.

Gdzie oglądać Telekom Veszprem – Industria Kielce? Transmisja

Szykują się spore emocje! Fani piłki ręcznej już ostrzą sobie zęby na mecz Telekom Veszprem – Industria Kielce w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów 2022/2023. Rywalizacja na pewno będzie zacięta i ciekawa.

Ten mecz został przewidziany na 11 maja 2023 roku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:45. O końcowym rozrachunku zadecydować mogą detale. Będzie się działo, oj będzie!

Czy pojawi się Telekom Veszprem – Industria Kielce transmisja? Jak najbardziej tak. Zmagania będzie można śledzić w Eurosporcie 1. Na pewno nie zabraknie takich osób, które włączą ten kanał, by uważnie obserwować poczynania szczypiornistów obu ekip.

Gdzie obejrzeć Telekom Veszprem – Industria Kielce? Stream online

Oczywiście pojawi się też transmisja internetowa. Pojedynek Telekom Veszprem – Industria Kielce będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Player. Można z niej korzystać na komputerach, nowoczesnych telewizorach czy też smartfonach i tabletach.

A czy będzie Telekom Veszprem – Industria Kielce stream za free? Niestety, tym razem taka transmisja nie została przewidziana. Ci, którzy nie mają Eurosportu 1, mogą zatem jedynie wykupić stream na platformie Player.

Telekom Veszprem faworytem

Wyjaśniliśmy już, Telekom Veszprem – Industria Kielce gdzie oglądać. Warto zatem jeszcze podkreślić, że faworytem tego pojedynku jest ekipa Telekomu Veszprem. Oczywiście nie należy skreślać kielczan, bo to też bardzo ambitny zespół.

Do ostatniej konfrontacji Telekom Veszprem – Industria Kielce doszło 18 czerwca 2022 roku. Wtedy polski zespół okazał się nieco lepszy – mecz zakończył się wynikiem 37:35.