300 PLN w bonusach za rejestrację w Fortunie i wygraną FC Barcelony

Przed Dumą Katalonii premierowe spotkanie w najnowszej odsłonie Ligi Mistrzów. Pierwszymi rywalami Lewego i spółki będzie belgijskie Antwerp. Fortuna oferuje 300 PLN w bonusach za założenie konta oraz wygraną FC Barcelony. Sprawdźmy, jak wyglądają szczegóły tejże promocji.

OBSTAW TUTAJ

300 PLN w punktach lojalnościowych za rejestrację i wygraną FC Barcelony

Otrzymać dodatkowe 300 PLN przy właściwie zerowym wysiłku chciałby prawdopodobnie każdy. Tak się składa, że dzięki uprzejmości bukmachera Fortuna ekstra kasa w podobnych rozmiarach może trafić na konto każdego nowego gracza, który postanowi uprzednio wpisać Fortuna kod promocyjny podczas rejestracji. Tak przedstawiają się pokrótce szczegółowe warunki promocji 300 PLN w bonusach w Forutnie:

  1. Czas obowiązywania promocji: 17-19.09.2023 do godz. 21:00.
  2. Konieczny pierwszy depozyt na kwotę co najmniej 30 PLN.
  3. Minimalna stawka to 2 PLN.
  4. Wymagany zakład: Barcelona wygra mecz (numer zakładu: 26528, typ: 1), kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie).
OBSTAW TUTAJ

Pamiętajcie, że wspomniany wcześniej Fortuna kod promocyjny BETMAX daje Wam możliwość ubiegania się o bonus nawet do 630 PLN! Na tę ofertę powitalną składają się w tym momencie trzy zakłady bez ryzyka do 600 PLN (100+200+300), freebet 20 PLN oraz darmowy zakład 10 PLN za pierwszy depozyt.

Co niezwykle istotne, bukmacher Fortuna wymaga także zgody na komunikację. Wydanie zezwolenia na kontakt poprzez SMS lub e-mail oznacza bonus 200 PLN. Akceptacja obu opcji uprawnia do ewentualnego odbioru pełnej kwoty bonusu tj. 300 PLN.

fortuna-300-pln

Jako polscy kibice oczekujemy naprawdę dobrej postawy Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski nie popisał się zbytnio podczas ostatnich meczów kadry narodowej, jednak po powrocie do klubu w niedawnym meczu ligowym szło mu już zdecydowanie lepiej. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy z równie dobrej strony pokaże się także podczas starcia w ramach legendarnej Champions League.