Hurkacz – Cecchinato typy, transmisja, gdzie obejrzeć mecz Roland Garros 2022. Kiedy, o której grają?

Przed Hubertem Hurkaczem mecz drugiej rundy Roland Garros 2022. Hurkacz zagra przeciwko Włochowi, Marco Cecchinato.

Hubert Hurkacz – Marco Cecchinato typy, kursy i analiza (26.05.2022)

Sprawdź nasze na Hurkacz – Cecchinato typy.

O awans do trzeciej rundy

Za Hubertem Hurkaczem wygrany 3:0 mecz pierwszej rundy. Wynik jest lepszy, niż gra, bowiem Polak napotkał na spory opór ze strony kwalifikanta, Giulio Zeppieriego. W ponad dwugodzinnym meczu dał sobie urwać 12 gemów. Jeszcze trudniejszą przeprawę miał Marco Cecchinato. Włoch rywalizował z faworyzowanym Pablo Andujarem i po blisko czterogodzinnym meczu, wygrał 3:2. Można zażartować zatem, że obaj są solidnie rozgrzani.

Hurkacz - Cecchinato typy

Kto wygra mecz Hurkacz – Cecchinato? Faworytem i to zdecydowanym jest Polak. Liczymy, że Hubert Hurkacz z meczu na mecz na Roland Garros 2022 będzie się rozkręcał. Tak, jak nas do tego już przyzwyczaił podczas innych imprez. Hurkacz jest niewątpliwie lepszym tenisistą. Pokazuje to też jedyny, do tej pory rozegrany bezpośredni mecz Hurkacz – Cecchinato. Dwa lata temu na turnieju w Eastbourne Hurkacz wygrał z Cecchinato 2:0 (6:4, 6:4).

Marco Cecchinato rok 2022 rozpoczął fatalnie, odpadając w pierwszym meczu każdego rozgrywanego przez siebie turnieju. Poprawił się na poprzedniej imprezie, rozgrywanej w Genewie, gdzie dotarł do 1/8 finału, w której musiał uznać wyższość Kamila Majchrzaka. Hubert Hurkacz w tym sezonie pokazuje, że poprawił umiejętności gry na mączce, a co jak co, ale Roland Garros 2022 jest najlepszym oknem wystawowym, żeby udowodnić to po raz kolejny. Stawiamy na Hurkacz – Cecchinato typy na wygraną Polaka, stosunkiem gemów 3:0. W naszym odczuciu, może nie będzie to łatwy mecz, ale Hurkacz powinien dość pewnie awansować do trzeciej rundy wielkoszlemowego French Open.

Bezpośrednie mecze

  • Hurkacz – Cecchinato 2:0 (Eastbourne, 2019 rok)

Kiedy mecz Hurkacz – Cecchinato? O której grają?

Ten mecz odbędzie się 26 maja 2022. Wiemy już, o której się zacznie. Około 15, po zakończeniu meczu Volynets – Rybakina.

Gdzie obejrzeć? Hurkacz – Cecchinato transmisja na żywo

Eurosport 1 oraz na Eurosport Extra w usłudze Player. Swoje transmisje online zapewnią także bukmacherzy, między innymi Betclic.

Często zadawane pytania

  • Czy grali już przeciwko sobie?

Tak. Jeden raz. Wygrał Hurkacz.

  • O której gra Hurkacz z Cecchinato?

Szczegóły na temat godziny meczu w naszym tekście.

0 0 votes
Article Rating