Kiedy gra Hurkacz na Roland Garros 2022? O której godzinie mecz Polaka w trzeciej rundzie?

Hubert Hurkacz odniósł kolejne zwycięstwo na Roland Garros 2022. Polak awansował do trzeciej rundy, w której to zmierzy się z dobrze sobie znanym Davidem Goffinem. Kiedy gra Hurkacz? Sprawdź.

TEN MECZ ZA NAMI. SPRAWDŹ KIEDY NASTĘPNE SPOTKANIE HURKACZA NA ROLAND GARROS.

kiedy gra Hurkacz

Goffin – Hurkacz kiedy mecz 3. rundy Roland Garros 2022?

  • Kiedy gra Hurkacz? 28.05.2022, około 16:15 – 16:30

Organizatorzy French Open poinformowali, że mecz trzeciej rundy zostanie rozegrany 28 maja 2022 roku, a więc w sobotę. Już nie możemy doczekać się pojedynku Goffin – Hurkacz. Roland Garros 2022 póki co nie układa się do Huberta znakomicie, bowiem jego gra jest daleka od ideału, ale najważniejsze, że wygrywa. Skoro wiadomo Hurkacz kiedy gra, to warto też odpowiedzieć sobie na pytanie, o której godzinie mecz Polaka. Opublikowano już dokładny plan dnia, a mecz Hurkacza będzie trzecim w kolejności na korcie Simmone-Mathieu. Bezpośrednio przed Polakiem zagrają panie, Giorgi kontra Sabalenka. Należy zatem spodziewać się, że Hurkacz rozpocznie swój mecz około 16:15 – 16:30.

Zainteresowanych typami i zakładami bukmacherskimi kierujemy do naszego tekstu, w którym rozpisaliśmy mecz Hurkacza na czynniki pierwsze. Znajdziesz go pod tym linkiem. To, co przykuło naszą uwagę, to fakt, że Hurkacz stoi przed idealną szansą do rewanżu. Przegrał bowiem z Goffinem na poprzedniej imprezie w Rzymie. I choć co prawda, na tablicy wyników widzieliśmy 0:2, to był to niezwykle interesujący mecz, zakończony dwoma tie-breakami i przy odrobinie szczęścia, zwycięsko mógł wyjść z niego Hurkacz.