Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja, stream, gdzie oglądać? (5.06.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja, stream, gdzie oglądać? (5.06.2023)
Icon Sport

Iga mknie po kortach Rolanda Garrosa niczym pociąg pospieszny. Polka w 1/8 finału zagra przeciwko Ukraince, Łesi Curenko. Wiemy kiedy i o której gra Iga Świątek mecz dzisiaj. Gdzie oglądać mecz Świątek na żywo? Transmisja na Eurosporcie, a stream online za darmo? Szczegóły znajdziesz w tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo. Transmisja TV, stream online za darmo (05.06.2023)

Iga potwierdza mistrzowską formę. O ile szybko wygrała z Bucsą i Liu, to niektórzy mieli zastrzeżenia, że zbyt wolno wchodziła na obroty. Świątek pokazała jednak w meczu z Wang, wygranym 6:0, 6:0, dlaczego określa się ją mianem królowej mączki. Polka udowodniła, że jest główną faworytką Roland Garros 2023. W 1/8 finału zagra przeciwko Łesi Curenko. Mecz Świątek dzisiaj, a więc w poniedziałek 5 czerwca 2023 roku, około godziny 19:35 – 19:45, jako trzeci mecz od godziny 11:00, po Sorribes Tormo – Haddad Maia i Rune – Cerundolo. Wiedząc już kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj, warto zapoznać się z tym, gdzie oglądać transmisję, na jakim kanale oraz gdzie dostępny będzie live stream za darmo.

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo będzie można zobaczyć przede wszystkim na antenie Eurosportu. Poza tym, darmowa transmisja online meczu Świątek – Curenko w Betclic. Chcąc oglądać ten mecz, należy założyć darmowe konto, a transmisja online dostępna będzie w zakładce “na żywo”. Oprócz tego, Betclic posiada transmisje Roland Garros 2023 z wszystkich meczów tego turnieju bez żadnego wyjątku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Na sam koniec dodajmy to, co już wiadomo. Na Roland Garros 2023 Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką nie tylko meczu przeciwko Curenko, z którą dwa ostatnie starcia wygrała, tracąc po dwa gemy, ale też całego turnieju. Polka broni zeszłorocznego tytułu i chce wygrać French Open po raz trzeci w karierze. Trzymamy kciuki. Jeszcze daleka droga, ale Iga wydaje się być na właściwym kursie.