Kiedy gra Hurkacz Roland Garros 2023? O której Hurkacz – Varillas?

Kiedy gra Hurkacz Roland Garros 2023? O której Hurkacz – Varillas?
Icon Sport

Po prawdziwym pięciosetowym dreszczowcu Hubert Hurkacz awansował do trzeciej rundy Rolanda Garrosa 2023. Polak zagra w niej przeciwko Juanowi Pablo Varillasowi. Wiemy kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz na Roland Garros.

Kiedy gra Hubert Hurkacz na Roland Garros 2023? Mecz 3. rundy Hurkacz – Varillas

Mecz Hurkacz – Varillas zostanie rozegrany już w piątek, 2 czerwca 2023 roku. Czekamy aż organizatorzy opublikują plan gier i wówczas dowiemy się o której gra Hurkacz.

Warto wspomnieć, że za Hubertem Hurkaczem aż dwa pięciosetowe boje na tegorocznym French Open. Najpierw Polak potrzebował pięciu setów, żeby uporać się z doświadczonym Davidem Goffinem. W drugiej rundzie grał przeciwko Tallonowi Griekspoorowi. Holender prowadził już 5:3 w secie, który dałby mu awans do trzeciej rundy. Polak wrócił jednak do gry i wygrywając dwa ostatnie sety oraz mecz 3:2, to on awansował dalej. Wiedząc kiedy gra Hurkacz Roland Garros 2023, warto zastanowić się czy znów czeka nas pięciosetówka? Na papierze Hubi jest zdecydowanym faworytem, ale niczego wykluczyć nie można.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Varillas? Transmisja

Mecz Hurkacz – Varillas można oglądać standardowo na Eurosporcie, ale także w serwisie Fortuna. Ten operator gwarantuje darmowe transmisje Roland Garros 2023. Wymagana jest rejestracja konta.

OGLĄDAJ TUTAJ