Kiedy gra Iga Świątek na Roland Garros 2022? O której godzinie mecz Świątek – Pegula, gdzie obejrzeć transmisję?

Iga Świątek jest coraz bliżej wygrania drugiego w karierze Wielkiego Szlema i zrobienia tego ponownie na Roland Garros 2022. Polka o półfinał paryskiego turnieju zagra z Jessicą Pegulą. Kiedy gra Świątek? O której mecz?

TEN MECZ ZA NAMI. Sprawdź, kiedy Świątek gra półfinał.

Wiadomo już, kiedy gra Świątek. O której godzinie mecz ćwierćfinałowy?

Mecz ćwierćfinałowy Roland Garros 2022, pomiędzy Igą Świątek, a Jessicą Pegulą zostanie rozegrany 1 czerwca 2022 roku, o godzinie 13:30 – 14:00. Pojedynek może się nieco przesunąć, jeżeli wcześniejsze spotkanie Kudiermietowa – Kasatkina potrwa nieco dołużej.

Gdzie obejrzeć mecz Świątek? Transmisję na żywo znajdziesz w Eurosport 1 oraz Eurosport Extra w usłudze Player.

kiedy gra Iga Świątek

Wiadomo już także, z kim zagra zwycięzca meczu Świątek – Pegula. Mamy nadzieję, że będzie to oczywiście Iga Świątek.  Potencjalną rywalką Polki w półfinale Roland Garros 2022 będzie zwyciężczyni rosyjskiego pojedynku Kudiermietowa – Kasatkina, który zostanie rozegrany przed meczem Igi Świątek. W ewentualnym finale French Open, Świątek zagra ze zwyciężczynią meczu Trevisan – Gauff. Nie chcemy zapeszać, ale wygląda na to, że raszynianka ma przed sobą autostradę do drugiego w karierze tytułu Rolanda Garrosa. Zwłaszcza, że znajduje się w znakomitej formie.