Roland Garros 2022 wyniki na żywo (01.06.2022)

Czas rozstrzygnąć ostatnie ćwierćfinały i poznać komplet półfinalistów Roland Garros 2022. Wyniki na żywo możesz śledzić poniżej. Poczekaj chwilę na załadowanie się okna z wynikami.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo (1 czerwca 2022 roku)

Czy kolejny raz wyniki meczów Roland Garros 2022 nas czymś zaskoczą? Nie ma co ukrywać, że ostatni dzień maja przyniósł nieco nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Przede wszystkim mało kto spodziewał się, że Alexander Zverev wyrzuci z turnieju Carlosa Alcaraza. Byliśmy też świadkami ponad 4-godzinnego ćwierćfinału, pomiędzy Novakiem Djokoviciem, a Rafaelem Nadalem. Górą okazał się Hiszpan, którego bukmacherzy stawiali w roli underdoga. To był jeden z najwspanialszych tenisowych meczy w ostatnim czasie. Kto nie widział, niech żałuje.

Wczoraj na Roland Garros wyniki to także rywalizacja kobiet. Do półfinałów awansowały Trevisan i Gauff. Dziś będziemy świadkami ostatnich ćwierćfinałów. Wśród panów, Rublow zagra z Ciliciem, a pogromca Huberta Hurkacza, Casper Ruud zmierzy się z Holgerem Rune. Wśród kobiet rywalizację rozpocznie pojedynek Kudiermietowej z Kasatkiną, a na deser, to na co szczególnie czekamy a więc Świątek – Pegula. Jazda Iga!

ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD NA ROLAND GARROS OD FORTUNY

ZAREJESTRUJ SIĘ

Jeżeli Świątek wygra, to w półfinale zagra z wygraną pary Kudiermietowa – Kasatkina. Warto śledzić na French Open wyniki meczy, które prezentujemy.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo

Turniej zmierza do końca, ale właśnie teraz na Roland Garros 2022 wyniki na żywo wyzwalają najwięcej emocji.