Linette – Trevisan kiedy mecz, o której godzinie? Transmisja, wynik [Roland Garros 2022 TYPY]

Magda Linette Roland Garros 2022 rozpoczęła znakomicie. Polka w pierwszej rundzie pokonała faworyzowaną, a w dodatku, będącą w znakomitej formie Ons Jabeur. Teraz czas na drugi mecz French Open, a w nim Linette zagra przeciwko Włoszce Trevisan. Kiedy mecz, o której, gdzie obejrzeć transmisję i jakie mamy typy? Sprawdź!

Linette – Trevisan typy, zapowiedź i kursy bukmacherskie (25.05.2022)

Przygotowaliśmy na mecz Linette – Trevisan typy, dla wszystkich tych, którzy zamierzają obstawiać spotkanie drugiej rundy Roland Garros 2022.

Drugi mecz Linette. Tym razem rywalką Włoszka Trevisan

linette trevisan

Za nami już olbrzymie emocje i rollecoaster, jaki zaserowała nam w pierwszym meczu Roland Garros Magda Linette. Polka pokonała Jabeur, ale przed nią kolejne wyzwanie. Zdaniem ekspertów mecz z Włoszką, Martiną Travisan awizowany jest jako bardzo wyrównane starcie. Rywalka Magdy Linette w pierwszej rundzie bardzo łatwo ograła Harriet Dart (6:0, 6:2), potrzebując do tego 1 godziny i 26 minut.

Przed spotkaniem Linette – Trevisan warto odnotować, że Włoszka jest w gazie. Trevisan nie tylko z przytupem rozpoczęła Roland Garros 2022, ale triumfowała na swoim poprzednim turnieju, rozegranym w Rabacie, gdzie w wielkim finale ograła Claire Liu. Niemniej jednak uważamy, że mecz Linette – Trevisan zakończy się zwycięstwem Polki. Magda to walczak, a dodatkowo niesiona niesamowitym sukcesem, jakim była wygrana nad Jabeur, powinna znów pokazać pazur.

Jak do tej pory nie byliśmy świadkami żadnego meczu Linette – Trevisan. Będzie to pierwszy bój Polki i Włoszki w historii i od razu tak prestiżowa rywalizacja o trzecią rundę Roland Garros 2022.

Kiedy gra Linette z Trevisan? O której godzinie?

Wszystkich, których interesuje kiedy mecz Magdy Linette, kiedy gra to kluczowe pytanie w kontekście kibicowania. Podpowiadamy, że odbędzie się on 25 maja 2022 roku. Polka powinna pojawić się na korcie około 16:30, choć oczywiście wszystko zależy od rozstrzygnięć w poprzednich meczach. Mecz Linette – Trevisan będzie ostatnim spotkaniem na korcie numer 13 i rozpocznie się po zakończeniu pojedynku Nakashima – Griekspoor.

Gdzie obejrzeć mecz Linette – Trevisan? Transmisja

Transmisja meczu na Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Dodatkowo na Eurosport Extra w Playerze.