Miedwiediew – Bagnis typy, kursy, o której i kiedy? Gdzie transmisja meczu Roland Garros 2022?

Światowa dwójka, a więc Danił Miedwiediew rozpoczyna przygodę na tegorocznym Roland Garros 2022. Na sam początek zmierzy się z Argentyńczykiem, Facundo Bagnisem.

Danił Miedwiediew – Facundo Bagnis typy, kursy i zakłady (24.05.2022)

Przejrzyj przygotowane przez nas przed pojedynkiem Miedwiediew – Bagnis typy bukmacherskie.

Miedwiediew pewny swego?

Nikt nie ukrywa, że Danił Miedwiediew jest faworytem nadchodzącego meczu i to zdecydowanym. Rosjanin zalicza się do szerokiego grona także faworytów Roland Garros 2022. Większe szanse daje się co prawda między innymi Djokoviciowi, Nadalowi czy Alcarazowi, ale Daniła nikt nie zamierza lekceważyć. Zwłaszcza, że w tym roku nie wywalczył jeszcze żadnego tytułu, a poprzednie lata były dla niego niezwykle owocne.

Miedwiediew Bagnis typy

Wicelider światowego rankingu zagra z Argentyńczykiem Bagnisem. Co możemy o nim powiedzieć? Ten 32-latek, urodzony w Rosario nie ma w swoim portfolio większych sukcesów. Nigdy nie wygrał żadnego turnieju gry pojedynczej rangi ATP i ciężko przypuszczać, żeby był w stanie stawić czoła Rosjaninowi. Zwłaszcza, że Danił Miedwiediew 3 z 5 ostatnio rozegranych meczy na French Open zakończył na swoją korzyść wynikiem 3:0.

Stawiamy i tym razem na Miedwiediew – Bagnis typy na pewne 3:0 dla Rosjanina. Nieco odważniejszym typerom sugerujemy też zagrać na wysoki handicap gemowy. Wszystko wskazuje na to, że możemy mieć do czynienia z jednostronnym meczem.

Gdzie Miedwiediew – Bagnis transmisja?

Mecz 1. rundy Roland Garros 2022 Danił Miedwiediew – Facundo Bagnis będzie można zobaczyć na Eurosport Extra w Playerze. Być może na transmisję zdecyduje się też któryś z kanałów: Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Warto śledzić program tv.

0 0 votes
Article Rating