Nadal – Moutet typy, transmisja, kiedy i o której ten mecz Roland Garros 2022?

Rafael Nadal zgodnie z przewidywaniami, bez żadnego problemu awansował do drugiej rundy Roland Garros 2022. W niej Hiszpan zagra z Francuzem, Corentinem Moutet.

Typy na mecz Rafael Nadal – Corentin Moutet (Roland Garros, 25.05.2022)

Sprawdź, jakie przygotowaliśmy na pojedynek Nadal – Moutet typy bukmacherskie i odpowiadające im kursy.

Drugi krok Nadala

Rafael Nadal wykonał już pierwszy krok w kierunku 15. tytułu French Open. Oczywiście, droga jeszcze daleka, ale przed Hiszpanem kolejny krok, którym jest pokonanie zawodnika gospodarzy, Corentina Moutet. Rafa jest zdecydowanym faworytem, a dobrą dyspozycję potwierdził w swoim pierwszym meczu.

nadal moutet typy

W pierwszym spotkaniu Roland Garros 2022 Rafael Nadal potrzebował nieznacznie ponad dwie godziny, żeby wygrać 6:2, 6:2, 6:2 z Jordanem Thompsonem. Jego najbliższy rywal, Francuz Moutet namęczył się z doświadczonym Stanem Wawrinką, wygrywając 3:1 po ponad trzygodzinnej rywalizacji.

Nie mamy więc wątpliwości, że w meczu Nadal – Moutet faworytem jest Hiszpan. Cóż, patrząc na to, jak gra, należy spodziewać się łatwego 3:0. Właśnie takim wynikiem Rafael Nadal kończył 5 ze swoich ostatnich 7 meczy na Roland Garros. Nadal jest w znakomitej formie i nic nie wskazuje na to, żeby miał problemy zdrowotne, a to właśnie kontuzje bywały jego największym utrapieniem, kiedy przegrywał we French Open. Teraz wszystko jest w należytym porządku i należy się spodziewać, że zajdzie na turnieju daleko.

Stawiamy też na Nadal – Moutet typy na under 27.5 gema w całym meczu. Czujemy, że spotkanie nie potrwa zbyt długo i Nadal kolejny raz w niewiele ponad 2 godziny zapewni sobie zwycięstwo.

Gdzie obejrzeć mecz Nadal – Moutet? Kiedy grają?

Mecz zostanie rozegrany 25 maja 2022 roku w wieczornej sesji, co oznacza, że rozpocznie się około 20:45. Transmisja na żywo na kanale Eurosport 1.

0 0 votes
Article Rating