Roland Garros 2022 wyniki na żywo (02.06.2022)

Jesteśmy coraz bliżej końcowych rozstrzygnięć na wielkoszlemowym Roland Garros 2022. Wyniki na żywo, które dziś można śledzić to między innymi półfinały gry pojedynczej kobiet.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo (2 czerwca 2022 roku)

Przed nami dwa interesujące wyniki meczów Roland Garros 2022. Półfinały kobiet, bo o nich mowa, które czekają nas 2 czerwca 2022 roku, to mecze Świątek – Kasatkina oraz Trevisan Gauff. Jako pierwsza zagra Iga Świątek z Darią Kasatkiną. Kiedy? Mecz zostanie rozegrany po finale miksta, jednak nie wcześniej, niż o 15:00. Tuż po tym spotkaniu na kort wyjdą zawodniczki drugiego półfinału, a więc Trevisan – Gauff.

ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD NA ROLAND GARROS OD FORTUNY

Odbierz bonus

Śledząc na Roland Garros 2022 wyniki dowiesz się dzisiaj, jaka będzie obsada finału gry pojedynczej kobiet. Oczywiście, zaciskamy kciuki, że znajdzie się w nim Iga Świątek, która jest mocną faworytką meczu przeciwko Darii Kasatkinie. W drugim półfinale faworyzowana jest Gauff, ale Trevisan pokazała już, że na French Open gra bez żadnych kompleksów, więc absolutnie, nie należy lekceważyć Włoszki.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo

Oprócz gry pojedynczej kobiet, na Roland Garros wyniki 2 czerwca 2022 to także wspomniany już finał miksta oraz dwa mecze deblowe mężczyzn. Na French Open wyniki półfinałów mężczyzn będzie można śledzić jutro. Przed nami dwa niezwykle emocjonujące dni, ale to nie wszystko, bo później czekają nas finały gry pojedynczej.

5 1 vote
Article Rating