Roland Garros 2022 wyniki na żywo (22.05.2022)

Trwa Roland Garros 2022. Wyniki na żywo możesz śledzić poniżej. Sprawdzaj na bieżąco, jak radzą sobie Polacy oraz najlepsi tenisiści na świecie podczas French Open.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo (22 maja 2022 roku)

Na Roland Garros 2022 wyniki pokazują, że szykuje nam się przednia rywalizacja. Sporo emocji towarzyszy zarówno turniejowi mężczyzn, jak i kobiet. Wśród mężczyzn jako głównych faworytów wymienia się Novaka Djokovicia, Carlosa Alcaraza oraz Rafaela Nadala, którzy przystąpią do rywalizacji 23 maja 2022 roku. W turnieju kobiet wszystkie oczy zwrócone są na Igę Świątek. Polka wygrała już French Open przed dwoma laty, a teraz, będąc w znakomitej formie chce powtórzyć ten sukces, zgarniając swojego drugiego Wielkiego Szlema w karierze.

Śledząc powyższe wyniki meczów Roland Garros 2022, zauważysz, że w pierwszym dniu French Open rywalizuje jedynie Magda Linette. Jej rywalka to Ons Jabeur. Pozostałe Polki i Polacy swoje pierwsze mecze rozegrają dzień późńiej, a mianowicie 23 maja 2022 roku.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo

Ciekawią nas nie tylko, jak będą wyglądać tenis Roland Garros wyniki w turnieju gry pojedynczej mężczyzn i kobiet, ale też na Roland Garros wyniki debel, ponieważ nasz kraj reprezentuje spora grupa, włącznie z doświadczonym Łukaszem Kubotem. O wszystkich meczach Polaków możesz przeczytać w specjalnie przygotowanym przez nas z tej okazji tekście.

Na sam koniec, warto zastanowić się, jakie wyniki Roland Garros będą satysfakcjonujące dla polskich kibiców? Oczywiście, wszyscy liczymy, że Iga Świątek wygra turniej. Hubert Hurkacz? Tutaj dużym sukcesem byłby awans do ćwierćfinału. Zwłaszcza, że wyniki na ostatnich trzech French Open pokazują, że Hubi kończył Wielkiego Szlema za każdym razem na pierwszej rundzie. Pozostali Polacy w singlu? Każdy wygrany mecz będzie dla nich sukcesem.

4.5 2 votes
Article Rating