Roland Garros 2022 wyniki na żywo (24.05.2022)

Za nami już dwa dni rywalizacji na Roland Garros 2022. Wyniki szczególnie Magdy Linette i Igi Świątek napawają nas optymizmem, a w trzecim dniu, do rywalizacji wkracza Hubert Hurkacz.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo (24 maja 2022 roku)

Wszystkie wyniki meczów Roland Garros 2022 znajdziesz powyżej. Nas szczególnie pasjonuje rywalizacja Huberta Hurkacza, który gra z kwalifikantem z Włoch, Giulio Zeppierim. Na które mecze warto jeszcze zwrócić uwagę? Z pewnością 24 maja na Roland Garros 2022 wyniki, które przykuwają wzrok to rywalizacja Miedwiediewa z Bagnisem, Ruuda z Tsongą czy wśród kobiet Badosy z Ferro. Odwołany został póki co jeden mecz, a mianowicie Petersonz z Kasatkiną. Z French Open wycofała się ta pierwsza.

Wszyscy, którzy spoglądali na prezentowane przez nas wczoraj Roland Garros wyniki doskonale pamiętaja, z jak dobrej strony pokazała się Iga Świątek. Liczymy, że podobnie będzie dzisiaj w przypadku Huberta Hurkacza. Cóż, trzy razy z rzędu kończył turniej na pierwszej rundzie. Oby teraz było inaczej.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo

 

W naszym serwisie znajdziesz kompendium wiedzy na temat Roland Garros 2022. Wyniki to nie wszystko. Zamieszczamy także typy bukmacherskie, zapowiedzi spotkań i ciekawostki. Fan tenisa znajdzie tu dla siebie wszystko, co potrzebuje, żeby śledzić French Open z wypiekami na twarzy. Życzymy przyjemnej zabawy i oczywiście, trzymamy kciuki za wyniki Polaków!

5 1 vote
Article Rating