Roland Garros 2022 wyniki na żywo (26.05.2022)

Coraz bardziej rozkręca się tegoroczny Roland Garros 2022. Wyniki, zwłaszcza wśród kobiet mogą zaskakiwać. Co przyniesie 26 maja 2022 roku? Sprawdzaj wyniki na żywo poniżej.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo (26 maja 2022 roku)

Podczas wczorajszego dnia rywalizacji na Roland Garros 2022 wyniki, które nas szczególnie interesowały to przede wszystkim mecz Magdy Linette, która niestety musiała uznać wyższość Trevisan. Polka nie była w stanie pójść za ciosem po wygranej z Ons Jabeur i przeciwstawić się Włoszce. Będąc przy turnieju gry pojedynczej kobiet na French Open wyniki, które nas zaskoczyły to porażki Raducanu, Kvitovej, a przede wszystkim Sakkari.

W turnieju gry pojedynczej mężczyzn na Roland Garros wyniki, które przebiegały zgodnie z oczekiwaniami, to pewne wygrane Novaka Djokovicia, Rafaela Nadala. Sporo natrudzić, w pięciosetowych bojach musieli się Alexander Zverev i Carlos Alcaraz.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo

Jakie na Roland Garros 2022 wyniki na żywo interesować nas będą 26 maja 2022 roku? Oczywiście mecze Świątek i Hurkacza, którzy powinni awansować do trzeciej rundy French Open 2022. Wyniki ich spotkań oraz inne mecze live znajdziesz w naszym serwisie. Ciekawie, w naszym odczuciu zapowiadają się też mecze Ruuda, Tsitsipasa czy wśród kobiet Badosy oraz Pliskovej. Mamy też dla Ciebie typy bukmacherskie na trwający turniej. Sprawdzaj je za każdym razem, kiedy chcesz wysłać kupon.

5 1 vote
Article Rating