Roland Garros 2022 wyniki na żywo (25.05.2022)

Nabiera rozpędu wielkoszlemowy Roland Garros 2022. Wyniki na żywo są tym, co powinno przykuć uwagę każdego kibica tenisa. Znajdziesz je poniżej. Poczekaj kilka sekund na załadowanie się okna z wynikami meczy.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo (25 maja 2022 roku)

Warto też nieco przeanalizować wczorajsze wyniki meczów Roland Garros 2022. Jako Polscy kibice możemy być zadowoleni z występu Huberta Hurkacza. Co prawda mecz z kwalifikantem Giulio Zeppierim nie należał do najłatwiejszych, bowiem Włoch się postawił, ale ostatecznie Hubi wygrał w trzech setach. Hurkacz przełamał fatalną passę trzech lat z rzędu, w których French Open kończył na pierwszej rundzie.

Nie zaskoczyły nas także wczoraj na Roland Garros wyniki takich faworytów, jak Miedwiediewa, Rublowa czy Sinnera. Wszyscy wygrali dość łatwo. Sporo musiał napocić się za to faworyzowany Ruud. Aż trzy sety, w wygranym przez Norwega 3:1 meczu z Tsongą kończyły się tie-breakami. Wśród kobiet warto odnotować zwycięstwa Pliskovej, Collins, Ostapenko, Badosy oraz Halep.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo

Na które Roland Garros 2022 wyniki będziemy zwracać uwagę 25.05.2022? Na pewno na mecz Linette – Tresivan, gdzie Magda na fali pokonania Ons Jabeur powinna znów pokazać się z dobrej strony. Ciekawią nas także wyniki meczów Roland Garros 2022 pomiędzy Kvitovą, a Saville czy Djokoviciem, a Molcanem oraz Nadalem, a Moutetem.

5 1 vote
Article Rating