Superbet Roland Garros 2023: zakłady, bonusy bukmacherskie

Jeśli chcesz obstawiać w Superbet Roland Garros 2023, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Spradzamy bowiem ofertę, która trzeba przyznać, że jest wyjątkowa. Buk poważnie potraktował paryski turniej, a szczegóły znajdziesz w tekście.

wejdź na stronę

Oferta Superbet Roland Garros 2023

W przypadku Superbet oferta Roland Garros 2023 wygląda jak owoc wytężonej od tygodni pracy. Nie jest to naciągane komplementowanie tego legalnego bukmachera, a rzeczywisty stan rzeczy. Superbet posiada bowiem sporo zakładów, zarówno przedmeczowych, na żywo oraz długoterminowych. Zakłady obfite są w atrakcyjne kursy, a gracz może korzystać z wielu bonusów i promocji bukmacherskich. Wszystkiemu w szczegółach przyglądamy się w poniższym, dedykowanym tekście.

Superbet Roland Garros 2023

Jakie są bonusy Superbet Roland Garros 2023?

Jeżeli nie masz jeszcze konta, a chcesz obstawiać w Superbet Roland Garros 2023, to dobrze się składa. Możesz zarejestrować bowiem kod promocyjny BETMAX i otrzymać 3754 złotych w ofercie powitalnej. Na tak okazałą kwotę składa się cashback do 3500 złotych (tydzień gry bez ryzyka), klasyczny bonus 100% do 200 złotych oraz dwa darmowe zakłady, na łaczną kwotę 54 złotych. Przejdź na stronę bukmachera poniższym linkiem, żeby aktywować kod promocyjny i zapoznać się ze szczegółami tejże oferty powitalnej.

5 rating
Superbet Kod Promocyjny
Bonus 3755 + 600 PLN
 • ⭐ Bonus za 1. depozyt -100% do 200 zł
 • ⭐ Tydzień bez ryzyka - do 3500 zł
 • ⭐ Freebet 35 zł
 • ⭐ 20 zł w aplikacji
Warunki i zasady

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

LUBSUPER
Kopiuj
Sprawdzone 19/06/2024
66 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Superbet oferta Roland Garros 2023 to także bonusy dla zarejestrowanych graczy. Koronną i innowacyjną propozycją tego bukmachera jest “Super Przewaga”. Jeżeli postawiłeś na Roland Garros 2023 zakłady na zwycięzcę meczu i wygra on/ona dowolnego seta 6:0, to Twój zakład zostanie rozliczony jako trafiony, bez względu na dalszy przebieg i wynik spotkania. Równie interesującą promocją jest “Super Kursy”. W jej ramach bukmacher podwyższa kursy na Roland Garros 2023 dla najciekawszych meczów dnia i tygodnia. Warto rozglądać się także za kolejnymi bonusami na French Open 2023, bowiem w Superbet jest ich co niemiara i z łatwością znajdziesz ofertę dopasowaną do siebie.

Jakie są w Superbet zakłady na Roland Garros 2023?

Spoglądając na to, jak wygląda w Superbet oferta French Open 2023, można być jak najbardziej zadowolonym. Bukmacher proponuje szerokie spektrum zakładów. I dotyczy ono zarówno klasycznych zakładów przedmeczowych, zakładów live oraz także zakładów długoterminowych. Wszystko to składa się w całość, dzięki której można obstawiać Roland Garros 2023 na wiele różnych sposobów.

Superbet oferta Roland Garros 2023

Superbet Roland Garros 2023 to wiele przeróżnych zakładów. Jednak żebyś nie czuł się zagubiony w tak szerokiej ofercie, warto ją nieco przybliżyć. Poniżej znajdziesz więc krótki opis trzech dostępnych rodzajów zakładów bukmacherskich na French Open 2023 w Superbet.

 • Zakłady przedmeczowe (pre-match) – to najbardziej klasyczny rodzaj zakładów bukmacherskich, które można stawiać przed rozpoczęciem każdego meczu. Tak, nie pomyliliśmy się, Superbet posiada na Roland Garros 2023 zakłady na każdy mecz, także kwalifikacje. W przypadku pojedynczego spotkania dostępnych jest kilkadziesiąt różnych rynków bukmacherskich. Dzięki temu możesz postawić nie tylko na to, kto wygra mecz, ale też zwycięzcę seta, liczbę setów, dokładny wynik, poniżej/powyżej setów lub gemów, a nawet zakłady na statystyki, jak asy serwisowe.
 • Zakłady na żywo (live) – kolejna możliwość, żeby obstawiać Roland Garros 2023 to zakłady na żywo. Cała gama zakładów staje się dostępna wtedy, kiedy ruszają poszczególne mecze. W ten sposób można obstawiać także wszystkie pojedynki French Open 2023. Kursy bukmacherskie zmieniają się bardzo szybko, tak samo, jak rozwój wydarzeń na kortach. Pozwala to graczom na obranie różnych strategii. Na przykład, przed meczem faworyt może być wyceniony po kursie 1.10, ale kiedy mu nie idzie, kurs może wzrosnąć do 1.50, co powoduje, że dopiero wówczas taki zakład na żywo staje się warty postawienia.
 • Zakłady długoterminowe – obstawianie Roland Garros 2023 to nie tylko poszczególne mecze, ale też cały turniej. Dlatego w Superbet możesz postawić także zaklady na to, kto wygra rywalizację kobiet i mężczyzn. Oczywiście to tylko przykłady, a jesteśmy pewni, że z biegiem turnieju, bukmacher udostępni kolejne rynki długoterminowe, w tym na wyniki Polaków.

Czy warto obstawiać Roland Garros 2023 w Superbet?

Zdecydowanie tak. I nie mamy nawet najmniejszych wątpliwości. Oferta Superbet Roland Garros 2023 stoi na najwyższym poziomie. Począwszy od bonusu powitalnego, który osiąga wartość 3754 złotych, w tym tygodnia bez ryzyka do 3500 złotych. Druga kwestia to wiele promocji dla zarejestrowanych graczy, w tym “Super Przewaga”, dzięki której wygrany 6:0 set powoduje, że zakład na zwycięzcę meczu zostanie rozliczony jako wygrany, bez względu na dalszą część pojedynku. Są też “Super Kursy”, podwyższające kursy bukmacherskie na najciekawsze mecze French Open 2023.

Nie sposób nie wspomnieć o naprawdę obfitej ofercie zakładów. W Superbet oferta Roland Garros 2023 to liczne zakłady przedmeczowe, z kilkudziesięcioma rynkami na każde spotkanie. Dochodzą do tego zakłady na żywo i zakłady długoterminowe – na przykład na zwycięzcę kobiecej i męskiej rywalizacji. Na sam koniec warto też wspomnieć o atrakcyjnych dla gracza kursach bukmacherskich.

 • 3754 złotych w bonusie powitalnym, w tym 3500 zł tydzień bez ryzyka.
 • Promocje dla zarejestrowanych graczy, w tym Super Przewaga i Super Kursy
 • Wiele zakładów przedmeczowych
 • Dostępne zakłady na żywo i zakłady długoterminowe na zwycięzcę Roland Garros 2023
 • Atrakcyjne kursy bukmacherskie
 • Funkcjonalna i intuicyjna strona www
 • Dobrze działająca aplikacja mobilna na Android oraz iOS

Jednym słowem polecamy Superbet jako odpowiednie miejsce, żeby postawić zakłady bukmacherskie Roland Garros 2023.