Świątek – Gauff typy, zapowiedź, kiedy, o której finał Roland Garros 2022? Gdzie oglądać transmisję?

Iga Świątek od początku Roland Garros 2022 uważana jest za główną faworytkę turnieju. Polka potwierdza to na paryskich kortach. Wspaniała dyspozycja i tylko jeden stracony set na przekroju całego French Open napawają optymizmem polskich kibiców. W finale Iga Świątek zagra z Cori Gauff. O której mecz, kto jest faworytką i jakie mamy typy? Sprawdź szczegóły.

Typy przed meczem Iga Świątek – Cori Gauff (04.06.2022)

Sprawdź typy i kursy bukmacherskie na finał Roland Garros 2022.

Po rekord i drugi w karierze wielkoszlemowy tytuł

W tym sezonie Iga Świątek zadziwia nawet największych malkonentów. Polka wygrała cztery turnieje z rzędu, a obecnie jej seria wygranych meczy z rzędu wynosi aż 34. Świątek jest tylko o jedno wygrane spotkanie od wyrównania rekordu Venus Williams, która wygrała 35. meczy z rzędu. Czy Polka dokona tego w finale Roland Garros 2022? Świątek jest faworytką i nie ukrywajmy, że trudno spodziewać się innego rozstrzygnięcia, niż przekonujące zwycięstwo liderki światowego rankingu.

Świątek Gauff typy

Iga Świątek w tym roku na kortach Rolanda Garrosa straciła tylko jednego seta. Jej rywalka także jest w formie. Cori Gauff przeszła do finału na czysto, nie tracąc żadnego seta. To może być świetny bój, ale wydaje się, że Polka ma wszystkie karty po swojej stronie. Zdaniem ekspertów, obecnie Świątek gra w innej lidze, niż pozostałe tenisistki. Polka i długo, długo nikt… To potwierdzają jej ostatnie wyniki. Dodatkowo, Idze leży Gauff. W dotychczas rozegranych dwóch bezpośrednich meczach Świątek dwukrotnie wygrała 2:0. W tym roku w Miami Cori Gauff urwała Polce tylko cztery sety. Amerykanka bardziej postawiła się w Rzymie przed rokiem, ale tam także górą była Polka.

W półfinale Iga Świątek bezdyskusyjnie ograła Darię Kasatkinę z Rosji, a Cori Gauff równie szybko rozprawiła się z Włoszką Trevisan. Teoretycznie mecz Świątek – Gauff może być najtrudniejszym sprawdzianem dla Igi podczas tegorocznego French Open. Jesteśmy jednak przekonani, że Polka zda go celująco. Gramy typy na Świątek – Gauff na wygraną Igi oraz dokładny wynik 2:0. Zwłaszcza drugi zakład obfituje w wysoki, jak na Świątek kurs bukmacherski i nie ma co ukrywać, że na ten fakt wpływ ma dobra forma Cori Gauff podczas Roland Garros 2022.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Do tej pory byliśmy świadkami dwóch bezpośrednich spotkań Świątek – Gauff. Dwukrotnie lepsza była Iga. Spójrz na szczegóły.

  • Gauff – Świątek 0:2 (Miami, 2022)
  • Gauff – Świątek 0:2 (Rzym, 2021)

Kiedy finał Roland Garros 2022: Świątek – Gauff? O której zaczną?

Mecz finałowy odbędzie się 4 czerwca 2022 roku, o godzinie 15:00. Czekamy na gigantyczne emocje.

Gdzie obejrzeć finał Roland Garros 2022: Świątek – Gauff?

Z finału Świątek – Gauff transmisja na Eurosport 1 oraz Eurosport Extra w usłudze Player.

0 0 votes
Article Rating